Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do wysokich kobiet (co najmniej 170): chodzicie w butach na obcasach? Pytam, bo ja bym chciała, ale trochę się wstydzę. Wzrost to ogólnie trochę mój kompleks.
Mam 173 cm.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania znam takie, które chodzą, taki wzrost jest jeszcze ok. Ja mam 185 cm, to nie nawet jakbym chciała, to wyglądałoby to juz co najmniej karykaturalnie. I tak poza tym, ja nie mam kompleksu z powodu wzrostu, a Ty mając 12 cm mniej czujesz z tego powodu dyskomfort? Przestań, szkoda życia na takie drobiazgi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja kiedyś się wstydziłam, ale potem zaczęłam pracować jako modelka i musiałam się nauczyć. Od tej pory czasami zdarza mi się nosić, nogi fajnie w nich wyglądają, owszem, na początku są strasznie niewygodne, ale to kwestia przyzwyczajenia, wyrobienia odpowiednich mięśni. Faceci też lubią, zauważyłam, że nawet jak jesteś wyższa w obcasach od niego, to większości się to podoba.
@Yezdemir: @KarmazynowyJanush: No ja mam wrażenie, że dla faceta pokazanie się w mieście z wyższą dziewczyną to takie pompowanie ego. Z tego co mówili moi eks i znajomi. Bo można się poczuć jak z supermodelką. Ale może się mylę?

Osobiście uważam, że taka para wygląda bardzo sexy, tzn. pod warunkiem, że dziewczyna oprócz tego że wysoka, to jest też bardzo szczupła.
facet sie czuje jak #!$%@?


@KarmazynowyJanush: Yyy, chyba tylko jak jest strasznie zakompleksiony. No rozumiem sytuację, że dziewczyna oprócz tego że wyższa, to jest też potężnie zbudowana i facet czuje się przy niej jak dziecko. Ale sam fakt, że jest wyższa o parę centymetrów? Bez przesady.

Sami sobie wmawiacie jakieś problemy, a potem płacz, że się nie ma >190 cm.
@KarmazynowyJanush: No ale weź pod uwagę, że jak dziewczyna jest naprawdę wysoka (więcej niż 180 cm), to wg Twojej logiki zbiór potencjalnych partnerów bardzo się dla niej zawęża. Nawet jak jest ładna, mało kto będzie chciał się z nią spotykać.