Wpis z mikrobloga

-------------------------------------------------- #stheira --------------------------------------------------

A pochwalę się, że ukończyłem podręcznik do #rpg w tym uniwersum + skomponowałem lorebook kompresując całą moją twórczość w 10 stron czcionką 11 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za tydzień pierwsza sesja wśród znajomych, gdzie będę mógł przetestować system. Na razie wszystko na czuja i niewyważone...
Ponadto w połowie sierpnia będę miała prelekcję o światotwórstwie na #tetcon w #tczew. Trzymajcie kciuki!

Do końca wakacji postaram się wrzucić raport z sesji.

#conworld #chwalesie #oswiadczenie

-------------------------------------------- Poprzednie posty -------------------------------------------

Link do wiki projektu, na której znajduje się lista postów z Wykopu:
http://pl.stheira.wikia.com/wiki/Indeks_post%C3%B3w_na_wykop.pl_(materia%C5%82_archiwalny)
#stheira
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heibonna: Może pomoże ci w złożeniu podręcznika - źródła darmowych grafik do rpg które w pełni legalnie możesz wykorzystać, w większości nawet w celach komercyjnych
większe zbiory
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jast: Okurde! Szukałem takich rzeczy i posiłkowałem się średnio legalnymi praktykami xD dzięki wielkie!! Wiem do kogo zwracać się następnym razem
  • Odpowiedz
@Heibonna: polecam się. Ale póki solidnie nie przetestujesz tego na graczach to proponuję nie przykładać za dużej uwagi do wyglądu, bo na bank będzie mnóstwo zmian. Byle czytelny układ tekstu był, w dwóch kolumnach i czcionką inna niż Arial albo Times New Roman ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak szukać obrazów CC na Deviancie https://www.deviantart.com/creative-commons/
  • Odpowiedz
  • 0
@Heibo to nie problem w takim razie. Przy druku jest sporo roboty bo wiele grafik ktore fajnie wypadaja na ekranie fatalnie wypada w druku, zwlaszcza czarnobialtym
  • Odpowiedz
  • 0
@Heibonna a moze poza pdf zrob tez epub do czytania na smartfonie? Obecnie to bardzo proste, mozna to zrobic w wizardzie online z pliku zrodlowego albo pluginem w Libreoffice
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jast: narazie to nie ma sensu, bo sama treść merytoryczna ma z 4 strony. W przyszłości może się tym pobawię.

Ogólnie poszedłem w wygodę i użyłem gmbindera - mocno polecam!
  • Odpowiedz