Wpis z mikrobloga

Mirki czy uderzać do centrali Ubera?

Dałem na chwilę 3 letniemu synowi pobawić się telefonem, po kilku minutach poszedł do żony i powiedział że gra w auta (mimo że żadnych nie mam zainstalowanych) okazało się że młody odpalił sobie Ubera i klikał co się da i samochody w okolicy, i zamawiał Ubera. Nie wiem jakim cudem, ale zamówił aż trzy auta, z czego dwa chyba anulował (lub nie) potem zamówił kolejne. Rozmawiałem z ostatnim gościem i mówił że muszę zapłacić jakies odszkodowanie? Chyba zartuje.

Dziecko nie jest niczemu winne. Gdzie w takim razie uderzać by wyjasnic sytuację? Dzwonić na policję, że jeżdżą nielegalnie?

#uber #taxi #pytanie #pytaniedoeksperta #prawo #madki
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziecko nie jest niczemu winne.


@jmuhha: nie jest, Ty jesteś. Za odwołanie kursu ściągną Ci jakieś grosze, i tyle. Nie wiem, gdzie chcesz 'uderzać'. Kto ma kierowcom zapłacić za czas, który stracili, jak nie Ty?
  • Odpowiedz
  • 544
@jmuhha Kierowcy jadą na miejsce tracąc czas i paliwo. Za to jest potrącane 10 zł po odwołaniu kursu. Wszystko jasno określone, nie ma się co nigdzie odwoływać. Sam kiedyś zapłaciłem za swoją głupotę Uberowi, ale nie ma co tutaj szukać winnych w centrali
  • Odpowiedz
@jmuhha: A czym ta sytuacja się różni od zamówienia Ubera, a później jego odwołania? Kierowca widzi, że to przypadkowe zamówienie? Albo, że to dziecko bawiące się telefonem kliknęło?
  • Odpowiedz
@jmuhha: nie wiem co to za pomysł żeby dawać dzieciakowi telefon ze wszystkimi swoimi kontaktami, aplikacjami i jak widać podlaczona kartą. Ciesz się że nie wziął kredytu. Jak chcesz tak dawać do grania to zabezpiecz lepiej telefon albo dawaj dedykowany do gier.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodaj jeszcze np. o tym, że Uber to dzieło szatana, bo omamia i uzależnia małe dzieci atrakcyjną grafiką, i jebnij na jakieś fora dla madek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dziecko nie jest niczemu winne. Gdzie w takim razie uderzać by wyjasnic sytuację? Dzwonić na policję, że jeżdżą nielegalnie?


@jmuhha: No pewnie, pomów jakiegoś gościa o "nielegalne jeżdżenie", bo nie umiałeś dopilnować dzieciaka. xD
  • Odpowiedz
@jmuhha wejdź w historię przejazdów, kliknij na odwołany przejazd, a później na problem z odwołaniem płatności. Kasę zwrócą Ci automatycznie na konto uber do wykorzystania przy kolejnych przejazdach :)
  • Odpowiedz