Wpis z mikrobloga

Mirki czy uderzać do centrali Ubera?

Dałem na chwilę 3 letniemu synowi pobawić się telefonem, po kilku minutach poszedł do żony i powiedział że gra w auta (mimo że żadnych nie mam zainstalowanych) okazało się że młody odpalił sobie Ubera i klikał co się da i samochody w okolicy, i zamawiał Ubera. Nie wiem jakim cudem, ale zamówił aż trzy auta, z czego dwa chyba anulował (lub nie) potem zamówił kolejne. Rozmawiałem z ostatnim gościem i mówił że muszę zapłacić jakies odszkodowanie? Chyba zartuje.

Dziecko nie jest niczemu winne. Gdzie w takim razie uderzać by wyjasnic sytuację? Dzwonić na policję, że jeżdżą nielegalnie?

#uber #taxi #pytanie #pytaniedoeksperta #prawo #madki
  • 58
  • Odpowiedz
#!$%@? weź zapłać i nie rób smrodu dla kilku dyszek. Mi się zdarzyło nie wyłączyć pobierania danych i #!$%@? 2000 zł rachunku (czasy 1zl za 1 mb). Przez 3 miesiące wpieprzalem makaron z keczupem :O
  • Odpowiedz
@jmuhha Jak nie umiesz upilnować bachora to weź chłopie #!$%@? stąd a i najlepiej z Polski do jakiejś Afryki, #!$%@? co za dzban tak to po taniości biznesmen #!$%@?,a jak coś to od razu #!$%@?ć co za #!$%@?, jak bym Cię znał to byś #!$%@? nie miał życia w województwie.
  • Odpowiedz
ale nie ma co tutaj szukać winnych w centrali


@Tr8025:
No nie wiem, kliknąłem ostatnio Ubera, po kliknięciu się dowiedziałem, że kierowcy zejdzie jeszcze 10m, bo najpierw musi zrzucić pasażera. IMHO w takim przypadku to jest mega słabe kasować za odwołanie kursu. Pisać do nich?
  • Odpowiedz
  • 0
@Kazorek Z tego co wiem - jeśli anulujesz jak tylko to zobaczysz, to nie powinni liczyć za odwołanie:

Opłata za odwołanie może zostać naliczona w następujących sytuacjach:

1. Jeśli odwołasz przejazd po upływie ponad 5 minut od momentu potwierdzenia przejazdu przez kierowcę. W niektórych miastach opłata za odwołanie jest naliczana w przypadku odwołania przejazdu po upływie ponad 2 minut od momentu potwierdzenia przejazdu przez kierowcę. 2. Jeśli kierowca anuluje przejazd po upływie
  • Odpowiedz