Wpis z mikrobloga

Pózna pora na takie dramy, ale jak widzę pan aferka znowu (ja naliczyłem 3 razy włącznie z tym) robi przekręty na akcjach charytatywnych i pokazuje jak głęboko w anusie ma biedne/chore dzieci. Najpierw dziwne akcje (ja bym powiedział, że współudział) ze zbieraniem pieniędzy na osobę która jak się okazało nie istnieje i była przekrętem na całą Polskę, potem Vanessa, teraz klaun.
A ludzie mówią, że Magiczny Grubas i Krasula to patologia...
https://www.youtube.com/watch?v=tzDzHe1le7k
#danielmagical #rafonix #patostreamy
  • 10
@sal3m: Mogę powiedzieć Ci to samo - lepszy research panie. Najpierw przelał POŁOWĘ kwoty, a reszte przelał tylko i wyłącznie dlatego, że wykopki drążyły temat. I z tego co wiem NADAL nie wpłacił pełnej kwoty, bo broni się podatkami, a z tego co kojarzę, obiecywał że tą różnice pokryje z własnej kieszeni.
@sal3m: Fakt jest taki, że NIE WYSŁAŁ od razu CAŁEJ kwoty jak ZEBRAŁ, wykop zrobił mu dramę, matka Vanessy oficjalnie powiedziała ile dostała i to NIE BYŁA pełna kwota, po czasie nagle wysłał kolejne pieniądze, ALE to nadal nie było te ~40k. Tłumaczył się, że podatki, ale z tego co pamiętam, to obiecywał, że podatki opłaci z WŁASNEJ kieszeni i wyśle wszystko co zebrali.
Fakt też jest taki, że to kolejne
@sal3m: gówno research albo manipulacja. Powinieneś napisać, że Boxdel wysłał CZĘŚĆ pieniędzy. I o jakiej ty reputacji mówisz? Przy fejmie na jego poziomie on by musiał kogoś #!$%@? zgwałcić, żeby durny lud się od niego odwórcił Raz oszukał i powiedział, że zbiera hajs na swojego chorego kumpla - jak się potem okazało ta osoba NIE ISTNIAŁA i była przekrętem na cały kraj. Boxdel powiedział "yyy ja tak powiedziałem, żeby wpadło więcej