Wpis z mikrobloga

  • 868
#logikarozowychpaskow
Bądź różowym z mojej pracy
Utrzymuj ze mną kontakt wzrokowy i pierwsza mów cześć zawsze gdy się gdzieś spotykamy w firmie
Uciesz się kiedy w końcu do ciebie zagadalem
Jedz od tygodnia ze mną obiady w pracy, co sama proponujesz
Często zaczynaj pierwsza rozmowę, pisz smsy
Daj się dotykać
Uciesz się jak dziecko gdy proponuję Ci randkę
Nie przyjdź na nia
Nie odbieraj telefonów, nie odpisuj na smsy
Powiedz mi następnego dnia że nie chcesz żebym się do ciebie odzywał

xD co #!$%@?
  • 39
  • Odpowiedz
via Android
  • 24
@rysio_lubicz bo? To żadna moja grupa. Firma zatrudnia 2k ludzi, nie współpracujemy ze sobą w żaden sposób, tyle że pracujemy dla tego samego pracodawcy, normalnie gdyby nie to że do tego dexylismy to widywalibysmy się z raz na tydzień
  • Odpowiedz
  • 3
@RBNG kolego ktoś Cię chyba obdarował i stąd takie zachowanie, baby gadają dużo i bez sensu więc jest jakaś koleżanka co nie pała do Ciebie sympatią i stąd takie zachowanie
  • Odpowiedz
@RBNG: Nie wiem czy chodziło o konto na wykopie, ale prawdopodobnie czegoś się o tobie dowiedziała. Gadała z twoją byłą albo z kolegami albo ktoś w pracy jej powiedział, że jak zaliczysz to przestajesz dzwonić, albo coś w tym rodzaju.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@janeeyrie raczej nie, tam mnie nikt nie zna ani szczegółów o moim prywatnym życiu, pracuje tam od pół roku, zupełnie nowy w nowym mieście
  • Odpowiedz
  • 14
@RBNG Kiedyś czytałem o jakiś zaburzeniach. Jest takie coś, że kobiety kokietuja, rozbudzaja nadzieje mężczyzny na relacje a potem z dnia na dzień to kończą I się dystansuja. - coś na zasadzie, że chcą skrzywdzić, upokorzyc. Często jest to zemsta na męskim gatunku za doznań krzywdy w przeszłości.
  • Odpowiedz
raczej nie, tam mnie nikt nie zna ani szczegółów o moim prywatnym życiu, pracuje tam od pół roku, zupełnie nowy w nowym mieście


@RBNG: Też tak myślałem dopóki sie nie dowiedziałem że jestem ulubionym tematem grupki lasek których nawet nie znam xD
  • Odpowiedz
@RBNG: Moj kumpel 2 dni temu mial to samo. Mamy wspolnych znajomych i dowiedzialem sie jeszcze, ze laska była wniebowzieta, bo zawsze samotna itd. Nie przyszla na randke, bo okazalo sie, ze jej samotnosc ma na imie Adrian i dowiedzial sie o jej probie zdrady
  • Odpowiedz