Wpis z mikrobloga

Ks. Rafał Trytek o homoseksualiźmie:

To jest coś co w starym testamencie i jeszcze w średniowieczu ludzi o takich skłonnościach palono na stosach po prostu, może powrócimy do tych wspaniałych czasów i tych ludzi będzie się palić na stosach, miejmy nadzieję.

Nikt nie rodzi się homoseksualistą to jest rzecz która jest tylko przypadłością z której można się wyleczyć, to jest straszna choroba co prawda, ale odpowiednie kuracje powinna wyleczyć takiego nieszczęśnika.


https://www.youtube.com/watch?time_continue=71&v=23PDQ33QNfE

#neuropa #rakcontent #bekazpodludzi #bekazkatoli #bekazprawakow #homoseksualizm #lgbt
saakaszi - Ks. Rafał Trytek o homoseksualiźmie:

 To jest coś co w starym testamenci...

źródło: comment_m2oXG5m82IdjgblBpbzvdygZys2gsK19.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest coś co w starym testamencie i jeszcze w średniowieczu ludzi o takich skłonnościach palono na stosach po prostu, może powrócimy do tych wspaniałych czasów i tych ludzi będzie się palić na stosach, miejmy nadzieję.


@saakaszi: Takich jak on powinno się w jakichś rezerwatach zamykać _
  • Odpowiedz
@Tommo22: Nie jestem chrześcijanką, nie jestem też ateistką, ale w Święta Bożego Narodzenia siedzę z rodziną przy jednym stole. Zakażesz mi spędzać czas z rodziną, która wierzy w innego Boga niż ja? Niektórzy mimo innej wiary są tam po prostu dla tych wspólnych chwil.
Nie mówiąc o tym, że święta to teraz tylko szopka. Robienie na siłę, gotowanie na siłę, rzyganie świątecznymi piosenkami w listopadzie, obżarstwo...
I skończ z hipokryzją.
  • Odpowiedz
@saakaszi: jebnąć klechę parę razy widłami a w szpitalu mu powiedzieć że przeczytało się tak w pewnej starej książce że można tak robić z pederastami w sukienkach którzy próbują usprawiedliwiać mordowanie niewinnych osób.

No i niech poda parę przypadków tych "wyleczonych" homoseksualistów, bo z tego co czytałem to większość takich osób męczy się i oszukuje samych siebie. Śmieć.
  • Odpowiedz
Skoro to uleczalna choroba, to czemu palić na stosie :O?


@januszmurzyn: w punkt.

Pewnie dlatego że n---------y mózgowo śmieć wyczytał tak w książce spisanej przez pustynnych dziadków.

Ja nie rozumiem tej agresji wobec homoseksualistów. Co oni komu zrobili? Bo się nie rozmnażają? Na tej zasadzie powinni d-----ć się do bezdzietnych, bo mogą a nie chcą, a bezpłodnych to już prosto do komór gazowych, przecież są "bezwartościowi" a marnują zasoby.
  • Odpowiedz