Wpis z mikrobloga

@Millhaven: Ja odradzam ale to też zależy gdzie mieszkasz. W Warszawie niestety to plaga, bo kiedys była promocja 39zł miesięcznie, a niedawno była chyba 19zł miesięcznie(jakoś tak ?).
Masa osób, ciężko zrobić trening bo musisz czekać w kolejce na ławeczke/sprzęt.
Jedynym pozytywem jest to że siłka 24/7, no i cena git.

Ja osobiscie stamtąd uciekłem bo od momentu jak karnet potaniał, ilość brudu, smrodu i syfu jaki zaczął się tam tworzyć
@Millhaven: A i żeby nie było, że to nie obiektywna ocena... ćwiczyłem tam 2 lata ale w ostatnich miesiącach, cytując stonogę "to jest dramat #!$%@?".
A, że ja jeszcze studenciak i karta beactive to i tak zadowolony bo cenowo za 50zł miesiecznie siłeczka prawie gdzie chce ;d
To zalezy. Akurat teraz chodzę do mcfitu(Poznań), no i wyposażenie mają najlepsze ze wszystkich siłowni na których byłem, masa wolnych ciężarów, maszyn, duża strefa cardio, osobne pomieszczenia do różnego typu treningów. Minusem jest to, że jest bardzo popularna i zdarzało mi sie czekać w szatni po 15-20 minut na zwolnienie sie szafki, juz nie mowiac o przyrzadach, ale to raczej tylko w godzinach popołudniowych. Najlepiej sama sprawdź, maja jeden trening darmowy.