Wpis z mikrobloga

Tytułem wstępu. Chciałbym oznajmić, że szanowny mireczek @tapla wyszedł z inicjatywą sponsoringu drugiej nagrody rzeczowej dla zwycięzcy w postaci gadżetu/książki/czegokolwiek związanego z szachami do 50zł! Spytacie, ale @whoru jak to możliwe zwycięzca jest tylko jeden?! Zatem skoro mamy dwóch szanownych sponsorów (przypomnę, że pierwszy to @Ragnarokk) to w takim razie chciałbym nagrodzić zarówno zwycięzce drzewka pierwszego jak i drugiego. Niemniej jednak, chciałbym żeby pojedynek między zwycięzcami drzewek i tak się odbył żeby wyłonić tego N A J P O T Ę Ż N I E J S Z E G O szachistę Wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jest o co grać. Zatem wołam uczestników rundy czwartej drzewka #1, tych których mam już na papierze, resztę będę wołał na bieżąco jak tylko leserzy pozgłaszają walkowery/brakujące partie:

@FarmazonowyMsciciel @utopjec @MariuszToNieImie @Wyszynkowski @tito17 @Futyporyt27 @przewaga @hctkko @Sarpens @marcin110987 @ratiel @pieczo @Fuv @10paszonow @knopers1209 @baRRets @Robaitsev (będziesz miał przeciwnika @MrShaq lub @Brel) @Vikary999 @a19

@irekzzzzz @Vandal83 @Burstaine @chall1616 @chigcht @JakTamCoTam @SpPin @andrewpal @AliShaheedMuhammad @zielonczyk @CamelCase @Shadin @jellyfish432 @szymon362 @xarojek @Bulbet @krabojad @inspect @losBamberos88 @bthzz @Retoryk @Amasugiru @9Japko9 @Vernievsky @martwa_religia @epimonos @mentorious @O_cholerA @repostuje @grzeslbn @BaNaNv13 @innewiadro @Boros @sudokor @barto125 @IgorTsar @Kaz1mierz @dziubeQ @Dziango @claudio1 @legggy @Bartuskochas @Krzyszy @Mokofacza @KenAdamsBong @Pudeleczko @wypoke @chafer @hacerking @jaskolek @Priya @rarity

Drzewko tutaj: https://challonge.com/pl/wts2018_1
Harmonogram tutaj.

#wykopowyturniejszachowy
  • 56
Nagrody turniejowe to w tym momencie: 2 x 50zł dla zwycięzców obu drzewek oraz rozdajo książki szachowej wśród osób, które nie oddały walkowera w turnieju.
Wołam osoby, które nie rozegrały jeszcze rundy 4. Dostałem wiadomości, żeby przedłużyć rundę do wtorku, bo wiadomo jak to na weekendzie ludzie wyjeżdżają. Czas jest do pojutrza do północy. W środę rano czekam na najpóźniejsze zgłaszanie walkowerów. Jeśli nie dostane żadnego zgłoszenia odnośnie danej pary z kojarzenia turniejowego wykreślam obi osoby bez dalszego popędzania.

@MariuszToNieImie @Wyszynkowski @tito17 @Futyporyt27 @Sarpens @marcin110987 @Fuv @10paszonow @knopers1209 @baRRets @Robaitsev @Brel

@jellyfish432 @szymon362 @xarojek @Bulbet @krabojad @