Wpis z mikrobloga

Tytułem wstępu. Chciałbym oznajmić, że szanowny mireczek @tapla wyszedł z inicjatywą sponsoringu drugiej nagrody rzeczowej dla zwycięzcy w postaci gadżetu/książki/czegokolwiek związanego z szachami do 50zł! Spytacie, ale @whoru jak to możliwe zwycięzca jest tylko jeden?! Zatem skoro mamy dwóch szanownych sponsorów (przypomnę, że pierwszy to @Ragnarokk) to w takim razie chciałbym nagrodzić zarówno zwycięzce drzewka pierwszego jak i drugiego. Niemniej jednak, chciałbym żeby pojedynek między zwycięzcami drzewek i tak się odbył żeby wyłonić tego N A J P O T Ę Ż N I E J S Z E G O szachistę Wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jest o co grać. Zatem wołam uczestników rundy czwartej drzewka #1, tych których mam już na papierze, resztę będę wołał na bieżąco jak tylko leserzy pozgłaszają walkowery/brakujące partie:

@FarmazonowyMsciciel @utopjec @MariuszToNieImie @Wyszynkowski @tito17 @Futyporyt27 @przewaga @hctkko @Sarpens @marcin110987 @ratiel @pieczo @Fuv @10paszonow @knopers1209 @baRRets @Robaitsev (będziesz miał przeciwnika @MrShaq lub @Brel) @Vikary999 @a19

@irekzzzzz @Vandal83 @Burstaine @chall1616 @chigcht @JakTamCoTam @SpPin @andrewpal @AliShaheedMuhammad @zielonczyk @CamelCase @Shadin @jellyfish432 @szymon362 @xarojek @Bulbet @krabojad @inspect @losBamberos88 @bthzz @Retoryk @Amasugiru @9Japko9 @Vernievsky @martwa_religia @epimonos @mentorious @O_cholerA @repostuje @grzeslbn @BaNaNv13 @innewiadro @Boros @sudokor @barto125 @IgorTsar @Kaz1mierz @dziubeQ @Dziango @claudio1 @legggy @Bartuskochas @Krzyszy @Mokofacza @KenAdamsBong @Pudeleczko @wypoke @chafer @hacerking @jaskolek @Priya @rarity

Drzewko tutaj: https://challonge.com/pl/wts2018_1
Harmonogram tutaj.

#wykopowyturniejszachowy
  • 56
Wołam osoby, które nie rozegrały jeszcze rundy 4. Dzisiaj upływa termin tejże rundy. Można zgłaszać walkowery, wynik wpiszę jutro rano. Jeśli nie dostanę żadnej wiadomości tutaj lub PW, nie będę już osobiście ścigał i będę wykreślał z turnieju.

@tito17 @Futyporyt27 @Fuv @10paszonow @knopers1209 @baRRets @Robaitsev @Brel

@krabojad @inspect @Boros @sudokor @Kaz1mierz @dziubeQ @legggy @Bartuskochas @Krzyszy @Mokofacza

Standardowo: nie chcesz grać, napisz PW. Tobie zajmie to 20sekund, a mi oszczędzi zachodu w ściganiu