Wpis z mikrobloga

Z 3 autorów #naukowcywiary już 2 dostało bana. @Hans_Landa czekamy xD Katole na wypoku prześladowani niczym męczennicy. Starają się kreować na intelektualistów (jeszcze tagują to jako gruparatowaniapoziomu) a potem dostają bany za obrażanie czy manipulacje xD

Poeta, pisarz, filozof, prostak. Tag autorski ----> #ockham


#bekazprawakow #bekazkatoli #chrzescijanstwo #katolicyzm
strfkr - Z 3 autorów #naukowcywiary już 2 dostało bana. @Hans_Landa czekamy xD Katole...

źródło: comment_UHtcKQ3s2WwKfGFI3vtx1PkJvfTnSfI4.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@strfkr:
Mnie to akurat śmieszy bardziej więc taguj #bekazateistow

Najlepsze jest to, że nijak w dyskusji nie potrafiliście niczego zdziałać więc musicie sobie leczyć kompleksy ciesząc się z czegoś takiego :D

Magna dostał bana za obrażanie ludzi wykopujących znalezisko gdzie w opisie autor sam obrażał
  • Odpowiedz
@Hans_Landa: co do brzytwy to tak jak @dezyderat pisze, rzeczywiście szkoda, że akurat za to go zbanowali.

Magna dostał bana za obrażanie ludzi wykopujących znalezisko gdzie w opisie autor sam obrażał innych xD


Ale tutaj to pojechałeś xDD wykopał 2 fałszywe informacje i zakopał prawdziwą jako informację nieprawdziwą (podobnie jak ty i Brzytwa xdd) i jeszcze wzywał mających rację od zmanipulowanych
  • Odpowiedz
@strfkr:

Starają się kreować na intelektualistów (jeszcze tagują to jako gruparatowaniapoziomu) a potem dostają bany za obrażanie czy manipulacje xD


ziomek sam manipulujesz pisząc że ockham dostał bana za obrażanie lub manipulację (bo dostał za wrzucanie pedofilskiej sztuki którą miał w domu Elton John) - nie bądź hipokrytą
( ͡
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: po 1 czytaj ze zrozumieniem koleżko xD.

Starają się kreować na intelektualistów (jeszcze tagują to jako gruparatowaniapoziomu) a potem dostają bany za obrażanie czy manipulacje xD


Ja za nikogo takiego nie staram się uchodzić (a i tak zachowuję wyższy poziom od #naukowcywiary xD)

A nazwanie Brzytwy prostakiem to zwyczajne stwierdzenie faktu xd
  • Odpowiedz
@strfkr: tylko na miesiąc? Szkoda.

Zresztą bekę mam z katolstwa na tym portalu. Co jeden to większa kompromitacja i żenada, nikt ich tu nie chce i jeszcze uważają że są prześladowani. Są inne portale, niech tam idą się bawić a nie pomiędzy porządnych ludzi wchodzić xD
  • Odpowiedz
@strfkr: mnie u ludzi z tagu #naukowcywiary zawsze rozczula to że wrzucili wszystkich oponentów na czarną listę a później w swoim piekiełku liżą się po wiadomych częściach ciała że są zajebiści i że nikt z nie jest w stanie obalić tych bzdur które piszą xD
  • Odpowiedz