Wpis z mikrobloga

#bitmex Panowie jak w praktyce działa ten wskaźnik na foto. Gdy jest cały na zielono co to oznacza.

Bo np ja zająłem pozycję długą za dosyć wysoką kwotę dzisiaj przy okolicy 6106 z lewarem x50 ( kto śledził ten widział mojego fuksa ) no i teraz mimo tego że wartość BTC wynosi sporo wyżej bo 6242 a wskazanie zamknięcia mojej pozycji jest na 6056 USD to np palą mi się 3 zielone lampki a czasami wszystkie, a potem np znowu tylko trzy. Do tej pory myślałem że dopiero jak się zbliża moja pozycja do likwidacji to te zielone lampki znikaja. Może ktoś tak łopatologicznie na przykładzie?

Na pewno przyda się to nie tylko mi ta wiedza. Z góry dzięki.
#kryptowaluty
Pobierz Amelcio - #bitmex Panowie jak w praktyce działa ten wskaźnik na foto. Gdy jest cały n...
źródło: comment_CyvhFBvSXTJFHX3mG5Zdhspb11AkWZus.jpg
  • 6
@Amelcio: Kolor lampek określa Twoją pozycję w kolejce do autozdelewarowania, czyli systemu pokrywania strat spowodowanych przez likwidacje innych użytkowników. Od jakiegoś czasu bitmex stosuje fundusz ubezpieczeniowy, jest on bardzo duży (prawie 10000 BTC) i to z niego najpierw pokrywane są ewentualne straty, więc można to olać.