Wpis z mikrobloga

Co za raczysko z allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupowałem Netflixa na allegro i zablokowali konto bo nie można go używac na TV xD
A teraz janusze biznesu piszą mi maila bo dostali negatywa

"Szanown Panie,

W dniu 06.07.2018r. odnotowaliśmy wystawienie oceny negatywnej na naszym firmowym koncie Allegro xxxxxxxxxxx.
Wzywamy do jego uprzedniego wycofania z uwagi na to, iż z naszej strony jako sprzedającego wszystko zostało dopełnione wedle regulaminu aukcji Allegro w związku z tym komentarz oczernia nasze dobre imię.
Jeśli z Pana strony nie zostanie podjęta reakcja, w ciągu kilku dni wystosujemy pozew cywilny w procesie karnym na podstawie Art. 214. KK.

Pozew zostanie wystosowany w drodze współpracy z kancelarią prawną w kierunku osoby:
Pan xxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxx

Z poważaniem."

Czy to nie jest groźba karalna xD? Czy sprzedawanie kont netflix jest aby legalne xD?

#prawo #januszebiznesu #allegro
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po co ludzie kupują netflixa jak cały czas jest ten darmowy miesiąc, gdzie z revolut działało to przez cały rok za darmo xD Nie wiem czy teraz działa, bo nie korzystam.
  • Odpowiedz
@jacobg: > zgodnie z RODO nie mają prawa już po dokonaniu transakcji się z tobą kontaktować w sprawie negatywa. Zgłoś ich jeszcze na dopełnienie tego wszystkiego

Możesz podać źródło tej rewelacji? Bo tak nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pewnie chciałeś się powołać na minimalizację okresu przechowywania danych po wykonaniu usługi, ale sprzedawca na allegro nawet nie jest administratorem twoich danych XD
  • Odpowiedz
Co za raczysko z allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupowałem Netflixa na allegro


@przemoprzemek: po pierwsze - po kiego?
Po drugie - trochę tego nie rozumiem, na allegro sprzedają jeden z wielodostępów... czyli dowolna z osób, która kupi taki dostęp może sobie po prostu zmienić hasło i ma wytentegowane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Możesz podać źródło tej rewelacji? Bo tak nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie chciałeś się powołać na minimalizację okresu przechowywania danych po wykonaniu usługi, ale sprzedawca na allegro nawet nie jest administratorem twoich danych XD


@notoelo: Nawet jeśli tak jest (wierzę), to Januszowi z allegro da do myślenia zanim napisze kolejnego bzdurnego maila. On straszy, postraszmy i jego ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Szukasz kont premium w atrakcyjnej cenie? Kupuj tylko i wyłącznie na TaniePremium.pl

NETFLIX 30 DNI PREMIUM POLSKI NA WSZYSTKIE URZĄDZENIA NIEWSPÓŁDZIELONY ZA JEDYNE 13,90 PLN

Marka oparta na ponad 2500 pozytywnych komentarzach z Allegro!! :) Uważaj na oszustów, którzy nie wysyłają kont.
Zapraszam!
#netflix #hbogo
  • Odpowiedz