Wpis z mikrobloga

Czy ktoś obadał dokładnie system cen podczas rezerwacji na #ryanair ?
Wczoraj co jakiś czas patrzyłem ceny i w końcu z 354zł zrobiło się 85zł i zakupiłem bilety.
Teraz poszukuje biletów na powrót no i ceny ciągle wahają się między 320-680zł.
Czy ktoś wie jak to działa? Kiedy są najlepsze pory żeby zgarnąć bilet w okazyjnej cenie?
Do tej pory korzystam z #azair oraz sprawdzam samodzielnie bezpośrednio na stronie (z różnych urządzeń i IP, bo podobno zapamiętuje sesje i nie oferuje wtedy niższych cen)

#ryanair #kiciochpyta #samoloty #biletylotnicze
  • 16
@Adamus56: W marcu zgarnąłem bilety do Burgas za ~330zł dla 2 osób w 2 strony, do tego hotel za 1000zł all inc w Słonecznym Brzegu (polecam). Teraz w sierpniu planujemy ponownie pocisnąć, ale miejscowość obok (Sweti Włas), lot do Burgas już po 85zł/os jest, hotel także elegancki, brakuje właśnie powrotnego biletu - dlatego ciągle poluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@logitech07: ja tez nie. Ale mam kolegę, który ma firmę zajmująca się ogarnianiem podróży dla klientów (hotel, atrakcje, przelotu itp) i to właśnie od niego uzyskałam taka informacje. Lepiej dmuchać na zimne :)
@parachutes: ale złożyłeś reklamację? Musiałeś przedstawić rachunki za hotele i jedzenie? Rachunki są imienne, czy na okaziciela? Stołowałeś się w hotelu, czy na mieście? Wziąłeś droższy, czy najtańszy hotel? Pytam, bo chcę wiedzieć jak reagować w tej sytuacji :)