Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1251
Jest nocna, więc można się wyżalić.

Bądź sobie różowym paskiem od 9 lat na vipok.ru.
Organizuj różne akcje na tej stronie że śmiesznymi obrazkami.
Graj w vipokowym radiu przez parę lat.
Zorganizuj thevoiceofwykop.
Zajmuj się przez jakiś czas rolkomaratonem i plywajzwykopem.
Organizuj z innymi mirkami wspólne nauki języków obcych.
Udzielaj się pod różnymi tagami, pomagaj innym, trochę też czasem troluj.

Wpadasz na pomysł.
Vipokowe radio padło z braku zainteresowania.
To może twitch.tv?
Lubisz grać w gry, lubisz przemawiać do mikrofonu i głos masz miły.
Starasz się bardzo.
Miła muzyka, normalna dziewczyna, skill w grze jako tako, piwniczny humor, miły kontakt z widzami.
Kulturka.
Na każdym streamie i na mirko organizujesz rozdajo, różne gierki, nagrody rzeczowe i kody na pizzę.
Zapraszasz mirków na streamka, zainteresowanie niewielkie.
Parę miłych osób zagląda, bardzo to miłe, nie zapomnę tego nigdy.
Parę innych osób jeździ po Tobie.
"Stream bez kamerki, nawet nie oglądam."
"Kody na pitce? Żałosna promocja."

A tymczasem patostreamy?
#!$%@? #!$%@? chlanie wódy na melinie.
1500 wpisów na sekundę.
To jest kontent na miarę naszych czasów.
smutna żaba.jpg
smutna melodia na trąbce.mp3
  • 171
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@Famina: Byłem, widziałem i jedyny plus twojego strimu to właśnie miły głos. Chociaż asmr jakieś nie jest, ot nie drażni ucha. Jednak charyzmy, pomysłu na siebie, czegoś co przyciągnie widza? No tego tam napewno nie ma. Ot kolejny nijaki kanał z gierkami jakich pełno. Zaczęła byś mówić po węgiersku i nawet bym nie zauważył różnicy.

Problemem tu nie są patusy tylko twoja postawa "bo mnie się należy". Nie grasz jakoś wybitnie,
Ehh, swieżaczki mówiące że nie znajo typa/typiarki, wieczna beka z mentalnych zielonek xD

@Famina: tak to już jest, internet jakoś specjalnie nie różni się w tym wzgledzie od telewizji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Logiczne, że zwykłym graniem w gry nie trafisz do osób -18, bo albo wola pooglądać osoby grające na najwyższym poziomie (izak pago w csie, jankos xayoo over kubon w lolu) albo #!$%@?. A osoby 18+ które studiują, pracują i nie mają tyle wolnego czasu nie wejdą na twojego streama, bo wola same pograć. Mozszz zainteresować jedynie wykopowe stulejki, ale to tyle, świata nie zdobędziesz.