Wpis z mikrobloga

@bijotai: Szkoda że nie mogę ci tutaj dać minusa. Ale i tak zminusowałem ci wszystkie mozliwe komentarze z ostatniego tygodnia. Cudownym uczuciem jest minusowanie fałszu i obłudy postępowych wariatów którzy w imię pedagogiki wstydu i ojkofobii chcieliby likwidacji Polski i stworzenia superpaństwa pod kuratelą Berlina czyli poprostu UE.
@bijotai: Nie wycieraj sobie twarzy chrześcijaństwem a już tym bardziej katolicyzmem. Widać po twoich komentarzach że jesteś ateistą który gardzi innymi ludźmi o innych poglądach. Uważasz się za jakiegoś inteligentnego a tak naprawdę jesteś głupi bo tylko powtarzasz jakieś filosemickie bzdety jak tego bajkopisarza Grossa lub cytujesz jakieś książki-paszkwile. Manią to jest napisanie prawie 40 komentarzy pod znaleziskiem o Jedwabnym. Jak pojawia się temat to rzucasz się i atakujesz wszystkich tymi
@bijotai: Nie używam takiego słowa jak patriota w stosunku do siebie bo to jest wielkie słowo. Patriotą był np. Paderewski który całe swoje długie życie poświęcił na odzyskaniu wolności dla Ojczyzny. Ja nie mam zasług żeby być Patriotą. A co do miłości bliźniego to ten temin znaczy że należy szanować drugiego człowieka a nie tak jak sobie to wyobrażasz że należy mu wchodzić w dupę. Dlatego mówię że wycierasz sobie twarz
@bijotai: Oy vey wykryłeś mnie Icek, tak naprawdę jestem. Cadykiem i nazywam się Aaron Izrael Paz yyy... sorry, ten to jest od afery z wekslami PKP. Tak naprawdę nazywam się Ozjasz Goldberg yyy sorry, ten to jest od rozbijania prawicy w Polsce. Tak na serio to nazywam się Mordechaj Blumsztajn i jestem niezależnym reżyserem i za odpowienie pieniądze mogę nakręcić film o brawurowej ucieczce Bagsika i Gąsiorowskiego ( ͡° ͜