Wpis z mikrobloga

Moi Drodzy,

Pozwalam sobie tą drogą prosić Was o pomoc w odnalezieniu gościa z załączonych zdjęć.

W dniu 6 lipca 2018 roku, tuż przed godziną 15.00 dokonał kradzieży na stoisku obuwniczym prowadzonym przez rodziców kumpla ( #wroclaw, Pasaż Zielińskiego ).

Wykorzystał chwilę nieuwagi Mamy kolegi, a ponieważ mierzył całą parę butów sportowych ( o wartości 260 zł ), dał w długą zanim ktokolwiek zdążył zareagować.

RODO mam w tym przypadku w nosie.

Za wskazanie namiarów na typa przewidziana jest nagroda, w końcu dokonał kradzieży na stoisku obuwniczym, więc osoba, która nam pomoże, będzie zadowolona.

Prośba o kontakt pod numerem 664 969 482 lub z najbliższą jednostką policji na Podwalu: 71 340 42 07
#wroclaw #kradziez #buty #chamstwo
Rapepo - Moi Drodzy,

Pozwalam sobie tą drogą prosić Was o pomoc w odnalezieniu goś...

źródło: comment_E73Qd1gHyaOe88iG6cIhRQnWf9mGznWa.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 3
@Rapepo Gość wygląda jakby był zdrowo porobiony, może wydaje wszystko na jakiś koks I na nic mu nie starcza? Nie masz tam znajomego, który ma znajomego co łatwi takie rzeczy? Pokaż foto gościa, może akurat klient ( ͡º ͜ʖ͡º). Drugi strzał to taki ze to może kolega ze wschodu? Nie macie sadów albo jakiś upraw do których przyjeżdżają na roboty letnie? Taki też ma motyw bo myśli
  • Odpowiedz
@dusq1: Swietna analiza po 2 zdjeciach zrobionych kartoflem. Albo nacpany, albo Ukrainiec xD

może wydaje wszystko na jakiś koks I na nic mu nie starcza? Nie masz tam znajomego, który ma znajomego co łatwi takie rzeczy? Pokaż foto gościa, może akurat klient ( ͡º ͜ʖ͡º).


@dusq1: Diler #!$%@? swoich klientow. No bo przeciez w tym zawodzie nie liczy sie zaufanie i 150zl to dobry powod
  • Odpowiedz
  • 1
@Hasz5g sugeruję. Nie musisz się jakoś unosić, wystarczy że podasz swoje argumenty przeciw. Po pierwsze z tymi dilerami różnie bywa. Nigdy nie wiesz kto ma jakie informacje. Moze akurat nie ta osoba ale można próbować cos w tym kierunku. Drugi pomysł to też tylko luźna koncepcja.

Edit. O #!$%@?, zauważyłem że to Wrocław. Nie wiem czemu myślałem o jakimś mieście małym. Jak tak to zwracam honor
  • Odpowiedz
@Rapepo nie wiesz jak to się pisze? Szukam przyjaciela który zaginął wtedy i wtedy. Ostatnio widziany w sklepie podczas przymierzania butów. Martwię się czy wszystko z nim okej. Za pomoc w odnalezieniu wysoka nagroda. I już Ci nie groza kłopoty za udostępnianie wizerunku
  • Odpowiedz