Wpis z mikrobloga

@Vaerlin: @relik:
Ja też na przed zakupem rozważałem OnePlus ale mój pracodawca nie zezwala tej marce na łączenie się z firmowym intranetem. W ogóle żadnym Chińskim telefonom. Poza tym jestem z Samsungiem od Omni poprzez wszystkie galaxy oprócz S7. To są naprawdę dobre telefony tylko ostatnio odlatują z cenami jak japko i jeśli się nie ogarną to to będzie mój ostatni Samsung.

@relik: Bo są z wątpliwego pochodzenia, z jakaś fakturą z luksemburga i nie wiesz kto i co z nim robił przedtem. Przyjdzie ci w otwartym pudelku, a może i nawet z porysowaną obudową, ale folia na ekranie, wiec „nowy” xD Nie mówię już o tym, ze gwarancji w Polsce nie masz, bo serwis się wypnie
@malomaligno: co ty, w Pentagonie pracujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie chinczyki, to brałbym LG V30 - już jest w oficjalnych sklepach za 2500, a na promocji czasem i 2300 (w x-komie zdarza się stosunkowo często)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzysztof-es-545: widzę że na siłę chcesz się przywalić ale ci nie wychodzi. XEO - mówi panu to coś?
Proponujesz Oppo a potem coś o oficjalnej dystrybucji konfabulujesz. A idź pan. Coś słyszał ale nie do końca i powtarza.
Brandowanych po Plus czy t-mobbing telefonów nawet lombardy nie biorą. Dostajesz komplet dokumentów, paragon lub fakturę, i telefon fabryczne zamknięty. Dlatego elektronikę kupuje się osobiście.
EOT.