Wpis z mikrobloga

Wiem, że było, ale czas mija za godzinę

Zwiększ siłę swojego głosu nawet 5x w wyborach

Głosujesz na PO, Lewicę, Trzecią Drogę i mieszkasz w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi lub Krakowie?

Twój głos może być nawet 5x ważniejszy, jeśli zagłosujesz w sąsiednim powiecie - wejdź na https://www.podrozewyborcze.pl/ i sprawdź

Musisz zmienić miejsce głosowania, na co czas mija dzisiaj

#warszawa #gdansk #poznan #wroclaw #lodz #krakow #wybory #polska #tvpis #debata
Radek41 - Wiem, że było, ale czas mija za godzinę

Zwiększ siłę swojego głosu nawet 5...

źródło: obraz_2023-10-12_225754194

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • 9
ale wiesz, że takim działaniem się tylko kompromitują? Nie jestem zwolennikiem ww partii, ale no.. na tym polega demokracja


@Piotrrulla: nie, demokratyczne wybory są równe - a te wybory równe nie są. Jeśli ktoś się kompromituje to PiS i PKW
  • Odpowiedz
Zwiększ siłę swojego głosu nawet 5x w wyborach


@Radek41: Nie róbcie czegoś takiego. Serio. Zrobicie więcej szkody niż pożytku. Zeby turystyka wyborcza miała sens, to musiałaby być odgórnie kierowana przez partie. Jedyne co tym spowodujecie, to to że "wasza" partia może stracić mandat w "pewnym" okręgu.
  • Odpowiedz
Ale pamiętajcie, wykorzystajcie wszystkie możliwości manipulacji demokracja, aby wygrała "opozycja DEMOKRATYCZNA"!. dopiero wtedy nastaną czasy DEMOKRACJI xD
Jak powiedział wasz idol kraśko, demokracja jest wtedy, gdy głosuję się na PiS, po, SLD, PSL.
  • Odpowiedz
  • 9
demokracja ci się nie podoba?


@Chehu:

Ale pamiętajcie, wykorzystajcie wszystkie możliwości manipulacji demokracja, aby wygrała "opozycja DEMOKRATYCZNA"!. dopiero wtedy nastaną czasy DEMOKRACJI xD


@11mac11:

Ja walę, szury. Gdzie tutaj widzicie demokrację, jeśli jeden głos w jednym okręgu jest 5x ważniejszy niż inny? Turystyka wyborcza to jest działanie demokratyczne, aby naprawić coś co PKW i PiS rozwalili. Demokratyczne wybory są powszechne, równe, bezpośrednie, proporcjonalne i tajne. Te nie są proporcjonalne.
  • Odpowiedz
@Radek41: no pewnie demokrato, zwyzywają wszystkich od szurów, aby móc z czystym sumieniem pojechać do innego okręgu głosować, aby ugrać więcej na demokracji xD
Śmiało, zróbmy kampanie uświadamiająca pisowców, że jego głos jest wiecej wart w innym okręgu, co ty na to?
  • Odpowiedz