Wpis z mikrobloga

  • 0
@Mati_45
Obiecuję poprawę, po prostu milion osób do mnie pisało w tej sprawie, jeszcze w urzędach sprawy załatwiałem i trudno przez komórkę to ogarnąć wszystko :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Mati_45 Szum.. szum... coś czuję, że będzie trochę zwrotów xD Raczej to mnie urzędy załatwiają xD
Też mam nadzieję, że w piątek już będą :)
  • Odpowiedz
  • 0
@gucci22
Yhym, no to rzeczywiście...ale najważniejsze, że jest dobrze :)

@przegryw90
Uważam, że spokojnie sprzedałbyś na perfuforum.
Nie zalecam blind buy CDNI, ale...perfumy to czasem i brak rozsądku, więc... :)
  • Odpowiedz
@dradziak: Może się do niego przyzwyczaję, bo otwarcie jest mega. Na zewnątrz też mi nie przeszkadza. W pomieszczeniu staje się tylko uciążliwy. Wczoraj np. podobała mi się faza mw. środkowa, czułem różową orbitkę.
  • Odpowiedz
@dradziak: Może dlatego że co chwila wącham nadgarstek. Weź opisz mi CDNI po laicku, nie rozbierając na nuty zapachowe, bo nie jestem amatorem. Widzę, że nie ma Aventusa w Douglasie, a ponoć do niego jest podobne, więc nie powącham stacjonarnie. Szkoda mi też na próbkę tyle hajsu.
  • Odpowiedz
  • 0
@przegryw90
CDNI jest mieszanką owoców w trochę bardziej kwaśna niż słodka stronę, przemieszana z lekkim kadzidłem.
Potem się wysładza i staję się bardziej słodki, waniliowy, ambrowy.
Ja nie lubię otwarcia w Aventusie i w CDNI, natomiast po 30 minutach wychodzi ta świetna baza która mi się bardzo podoba i dlatego kupiłem CDNI :)
Ma bardzo fajny drydown.
  • Odpowiedz
  • 0
@przegryw90
Jeśli chcesz perfumy o zapachu gumy do żucia (orbitki różowej) to masz:
Rasasi - Hawas
Paco Rabanne - Invictus
Paco Rabanne - Invictus Aqua
Dunhill - Racing Icon
  • Odpowiedz
@dradziak: Do Hawasa też się właśnie przymierzam. Z drugiej strony, może sobie zostawię zakup na przyszły rok i zainwestuję w jakiś jesienno-zimowy zapach, np. CH Men Prive czy Spicebomb Extreme. BDC mogę donosić do tej jesieni.
  • Odpowiedz