Wpis z mikrobloga

  • 0
@przegryw90
Chanel potrafi bardzo ciekawie rozwijać się w różne pory roku, także swobodnie Ci wystarczy.
SBE może być jak dla mnie trochę za ciężki na jesień, na jej początek, ale w zimniejsze dni - why not :)
Ja na jesień już mam wybrane perfumy :)
  • Odpowiedz
  • 0
@przegryw90
Zajrzyj na perfuforum, tam jest mnóstwo propozycji i na pewno coś dla siebie znajdziesz :)
Od bardziej kadzidlanych, po skórzane i słodkie propozycje :)
  • Odpowiedz
@dradziak: Kolejny dzień to samo. Świetny początek, dobry środek i świetne zamknięcie. Nie wiem co tak dobrze pachnie, ale dzięki temu na 90% zatrzymam tę wodę. Biję się jeszcze z myślami czy kupić tego Armafa. Gdybym wiedział jak pachnie Aventus to pewnie bym wiedział.
  • Odpowiedz
@dradziak: mam i ja! ;) Zapowiada się obiecująco. Baza się jeszcze nie zdążyła pojawić, ale przed pierwszą chmurą niuchnąłem korek i poczułem to, czego oczekiwałem ;) (aż dziwne, bo przecież zafoliowany i pierwsze chmury "puste"..)

Zostawiam :)

EDIT: gdzie sprawdzić batch? Na dolce nie znalazłem..
  • Odpowiedz
  • 0
@Mati_45
To się cieszę :)
Kolejny raz na coś się przydałem xD
Nie znajdziesz niestety, ale masz napisane pod spodem datę, więc to nie jest problem.
No ja niestety będę chyba reklamował, bo mam podejrzenia, że był używany, albo w bardzo złym stanie przechowywany.
  • Odpowiedz
@dradziak: ale nieogar z tą datą... -_- widzisz, znowu się przydałeś.. ;D
Pogniecione pudełko? Folia była? Puste pierwsze chmury..?

Trafił mi się 02/2018 - świeżynka.. masz jakąś wiedzę na temat różnic? Chociaż nie chciałbym się wkręcać w baczologię.. tak tylko z ciekawości.. ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mati_45
Flakon porysowany z obu stron, znaczek w dziwnym miejscu i naklejka od spodu mi się odkleja.
2018 to wersja po reformulacji i raczej zalecają ludzie szukać wypustów z 2016/17 roku (które jest trudno znaleźć).
Ucieli projekcję i trwałość, jest więcej owoców i mniej kadzidła.
Wszystko się zgadza, a jak parametry to jutro globalny zrobie :)
  • Odpowiedz
  • 0
@przegryw90
Nie no, jasne, tylko tutaj jest bardziej brudno, kwaśnie, dymnie.
Jednak BdC jest bardziej wygładzone, słodkawe, pomimo tego otwarcia dość cytrusowego.
Zobaczymy, oby Ci podeszło :)
  • Odpowiedz