Wpis z mikrobloga

  • 0
@krzysztof-es-545 Parę złotych drożej, a mam pewność, że jest już w polskim magazynie i nie będę na niego czekał miesiąc. Poza tym ewentualny zwrot jest o wiele łatwiejszy, niż kupno na e-bay, czy alli, więc warto ;) Radzę kupować, bo zaraz nie będzie tego chyba najbardziej wyhaypowanego zapachu ostatnimi czasy.
Raczej przezhypowanego ;)
  • 1
@SmallCaracan
Nie ma, nie ma, aleeee....spokojnie :D
Nasza rodzina z perfuforum zaraz cały zapas wykupi, więc na 100% będzie coś na straganie.
Poza tym, może ewentualnie zrobie specjalnie dla Wykopków kilka odlewek po cenie kupna, jeśli się znajdą chętni :)
  • 0
@Quis
Iperfumy.pl

Kod:
summer20pl

Ten kupon można wykorzystać tylko na następujące marki:
David Beckham, Max Factor, Bourjois, L’Oréal Paris, Mary Kay, Avon, Katy Perry, Klorane, Avène, BrushArt, Caron, Weleda, Nivea, Dermacol, Eveline Cosmetics, Makeup Revolution, Remington, Rowenta, Johnson's Baby, Yankee Candle, Armaf, SpiriTime, KORIKA, DW Home
  • 0
@krzysztof-es-545
Nie no, racja, nie jest to perfumowe mistrzostwo świata i faktycznie przy obecnym stanie dolara nadal z takeit jest najlepiej wziąć, ale wielu ludzi ma stracha przed tym, czy w ogóle iperfumy to legit sklep, a co dopiero mówić o zagranicznym zakupie, z ewentualnym przewalutowaniem i zwrotem.
  • 0
@Mati_45 Dokładnie, zapomniałem! Dziękuję :) UWAGA LINK DO CENEO! https://m.ceneo.pl/58432996

Miałem brać jeszcze dwa zapachy, ale w innych perfumeriach lepsze ceny są, więc spasowałem. @futrzakos
Dość mocne, cytrusowe otwarcie, potem lekko dymno-porzeczkowo-brzozowo otwarcie z nutą serca i potem aventusowska baza :D Jak nie Ty, to na pewno kobiety przechodząc obok Ciebie będą zadowolone ( ͡º ͜ʖ͡º)
Udanego noszenia!
  • 0
@Obliv
Akurat na mnie, jest w nim jest jakaś strasznie drażniąca nuta, wywołująca niemiłe wrażenie płynu do ubikacji, ale masz rację, że jest sporo głosów o lekkiej wyższości L'Aventure nad CDNI w kwestii bycia lepszym klonem Aventusa.