Wpis z mikrobloga

chamy w grze byly sa i beda ale przez te gowna co aktualizacje juz klimatu nie ma i zabawy


@KUTK0: Właśnie zauważyłem że jest kilka pojazdów (typu latający motocykl,też dostałem kilka rakiet na twarz z niego) które są tak OP że nie da się normalnie grać jak ktoś Ci postanowi utrudnić życie.

Z drugiej strony, chciałbym zobaczyć minę gościa (jakiś niski lvl) który mnie ostatnio chciał zabić podczas dostawy paczek do
a wiecie, że w każdej grze w online gracze są waszymi przeciwnikami? To że nie zabijają, to tylko ich dobra wola, a jak coś zniszczą to #!$%@?, mają takie prawo xD jak chcecie spokojnej gierki to tylko offline albo simsy


@Megatrrron_: Ja sobie zdaję sprawę że są ludzie i taborety, ale z tego co zauważyłem to ten gość po prostu latał nad mapą i strzelał do wszystkich. Gdzie tu sens?
@M_longer: opressor nie jest OP tylko sobie z nim nie radzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) na każdego cwaniaka znajdzie się większy cwaniak. Kuruma jest okrutnie słaba :P 1 rakieta i leżysz. Najlepiej grać całą ekipą z różnym sprzętem żeby mieć cały wachlarz możliwości na obronę lub atak innego gracza ;)