Aktywne Wpisy

panna_kotta +72
Was też w-----a , jak ktoś sobie stosuje własne zasady pisowni , czyli pisze w ten sposób ?
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O

keep_it_real +47





źródło: comment_UqSzJfETZWp9rKgF7wXEqU9TnWWIZq61.jpg
Pobierzpotem ban na konto i po 2 miesiącach problemy z kasą, nerwica i łapanie się brzytwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)