Wpis z mikrobloga

Mirki, lecę w tym tygodniu do Wielkiej Brytanii na 2 miesiące i zamierzam używać brytyjskiej karty sim.
Który brytyjski operator oferuje najlepsze usługi w ramach prepaid sim? Zazwyczaj używałem lyca, ale nie byłem zadowolony z jakości usług. Zależy mi na dobrym łączu internetowym (3g/lte) i pakiet w okolicach 10gb. Możliwie tanie rozmowy z polskimi numerami. #brytania #londyn #operatorzy #internet #pakiety #gsm #unitedkingdom #wielkabrytania
dejno2_zlote - Mirki, lecę w tym tygodniu do Wielkiej Brytanii na 2 miesiące i zamier...

źródło: comment_LG6IsfTTfj4L4Wps3aCvpI5L3uPJIetK.jpg

Pobierz
  • 6
@Ununnil Giffgaff z tego co widzę oferuje za 20£ nielimitowane rozmowy SMS i data. 5p za połączenia do polski. Głównie zależy mi na tym, żeby sprawnie to wszystko działało. Żaby zasięg był Ok i prędkość internetu była zadowalająca. Kilka funtow nie robi mi różnicy. Jak z zasiegiem u three?
@dej_no_2_zlote: używałem Three, zmieniłem na Giffgaff. Three to stosunkowo mała sieć, a korzysta z własnej infrastruktury. Giffgaff korzysta z O2, więc pod względem zasięgu jest dużo lepiej, bez problemów.

Giffgaff wychodzi świetnie pod kątem internetu i rozmów w UK, natomiast dobre rozmowy do PL ma Lebara. Nie używałem, kumpel chwalił.