Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1671
Drogie Mireczki z #lodz , czy jest tu jakaś dobra dusza z samochodem kombi gotowa jutro koło 13 przewieźć cały mój życiowy dobytek 80km? Mojej już byłej odpaliła się #logikarozowychpaskow i muszę wrócić do domu rodzinnego. Rada dla was wszystkich, zawsze mówcie swoim różowym, że wrócicie później niż naprawdę. Czasem możecie wtedy znaleźć niespodziankę w waszym łóżku.
Troche #zalesie
  • 151
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EvineX: O takie mirko nic nie robiłem. Cudowni ludzie!
@dzejsonez: No jak tak patrzę to księżniczkowała w,cholerę
@wiewior_s, @epll, @Mbt_Grt, @KrwiozerczyWombat dzięki wam za,chęci
@Shmit: Dziękówa, w razie czego się odezwę
@Kormas: Lepiej późno niż później
@olito: Rzut beretem, specyficzna okolica
@przegrany_przegryw: No, i jeszcze,dzieci rodzić
@LekkoSpozniony: Nie no, ona wszystko fundowała ale on pizze zamówił, więc się chyba rozliczyli...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szpila68i: Wykop udowodnił, że faktycznie od cholery zajebistych ludzi chodzi po tym świecie
@ketiow: Cholera, Ty wczoraj wpadłeś w końcu czy nie? Bo nie pamiętam, nie będę oszukiwał
@zeek: Nie chce mi się wierzyć, że w każdej
@NewEpisode: Dzięki, nie omieszkam
@rozzen: Głowa?cały czas w górze bo jak opuszczę to mi na wymioty się zbiera
@SzalonyBombardier: Bez przesady, #!$%@? z nim
@Johnus, @pogong, @
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krne: Konkretnie ten powód miał na oko wysokość metr dziewięćdziesiąt i nie wiem ile długości
@Sloneczko: Dzięki wielkie, w razie coś się odezwę
@LR300: I jeszcze z tego 0,1% kolejne 99,9% na mnie nawet nie spojrzy
@kidzior: Bardzo bym chciał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Dobra Mireczki szybka aktualizacja. Siedzę sobie już na Kozinach i nie wiem. A @kryniu utknął nad morzem. Dzięki jeszcze raz za odzew i zaraz będę pytał czy pozostali zadeklarowani do pomocy dadzą radę. Najlepiej cholera o tej 13 bo wtedy jej nie będzie w mieszkaniu.
@LekkoSpozniony: Spalę mu zamek i obrabuję ze złota w gierce mobilnej najwyżej ¯\_(ツ)_/¯
@mkarweta: Dzięki i tak za chęci
Na rozluźnienie wstawiam pana z Piotrkowskiej
Arghez - Dobra Mireczki szybka aktualizacja. Siedzę sobie już na Kozinach i nie wiem....

źródło: comment_cMUYcZz46P5e0o0TQJ6iJwOGNIMsPEBr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dobra sytuacja się poprawiła, ojciec mój ulubiony (zaraz po nim jest Ojciec Postrach Blatów, żeby nie pomylić) poprzekładał kilka spraw i po mnie przyjedzie. W takim razie pada inne pytanie, czy znajdzie się jakiś dobry mirek co pomoże poznosić wszystko do samochodu ok. 13:30? Kilka minut roboty a płacę jak za prezydenta. Bo staruszek ze stawami nie teges za bardzo a takiego blatu sam nie wezmę.
@kryniu: A no właśnie jeszcze.
  • Odpowiedz