Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1671
Drogie Mireczki z #lodz , czy jest tu jakaś dobra dusza z samochodem kombi gotowa jutro koło 13 przewieźć cały mój życiowy dobytek 80km? Mojej już byłej odpaliła się #logikarozowychpaskow i muszę wrócić do domu rodzinnego. Rada dla was wszystkich, zawsze mówcie swoim różowym, że wrócicie później niż naprawdę. Czasem możecie wtedy znaleźć niespodziankę w waszym łóżku.
Troche #zalesie
  • 151
  • Odpowiedz
Rada dla was wszystkich, zawsze mówcie swoim różowym, że wrócicie później niż naprawdę. Czasem możecie wtedy znaleźć niespodziankę w waszym łóżku.


@Arghez: Zawsze też można wracać później, niż się powiedziało i nie znajdować żadnych niespodzianek. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 304
@Kodziak: Dzięki wielkie. 6 i pół lat życia w #!$%@?. Było by lepiej jakby w Piwotece na kranach lepsze piwa mieli.
  • Odpowiedz
Zawsze też można wracać później, niż się powiedziało i nie znajdować żadnych niespodzianek. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@byl_sobie_aniol: właśnie, wtedy niespodziankę będziesz miał jak zrobisz test na hiv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niestety nie mam jak pomóc, ale trzymaj się mordo. Też jestem świeżo po zakończonym długim związku i znam ten oczóć. Boli w #!$%@?, ale jakoś żyć trzeba
  • Odpowiedz
@Arghez: jak to nie zarzutka to mogę ciebie odwiedzić xD bo papier muszę przywieść na studia. To wezmę kilka kormoranów to się #!$%@? jak ksieciunio
  • Odpowiedz