Wpis z mikrobloga

Poprzedni wpis mi ucięło, więc wklejam jeszcze raz tym razem całość. @Whiteman991 @KosmicznyPolityk

TL;DR


Mireczki z #gdansk #gdynia #csiwykop potrzebuję drobnego wsparcia detektywistycznego.
Od kilku lat z przyrodnim bratem mam sprawę sądową o podział spadku. Sprawa toczy się już 7 lat, po drodze było kilka ciekawych epizodów jak znikający spisany testament ustny, zmieniający się świadkowie testamentu, kara więzienia w zawiasach za przywłaszczenie i finalnie odrzucenie przez sąd testamentu jako niewiarygodnego.

Finalnie ostatnim pozostałym majątkiem do podziału są dom i dwa samochody.
Do żadnego z powyższych mimo wielokrotnych próśb nie dostałem kluczy, a samochodów nie widziałem wiele lat na oczy (użytkowane były przez brata, pracowników jego firmy i inne osoby z nim powiązane). Teoretycznie dom stoi pusty, co niby potwierdza sąsiad, ale dziś pod domem stał samochód (drzwi do domu nikt nie otwierał). Z kolei samochody podobno gdzieś stoja zabezpieczone (jeden podobno pod biurem brata w Gdynii), a drugi gdzieś w Toruniu na parkingu. Jedyne co wiem o samochodach to z danych CEPIK że rok w rok robią po ok 15-20k kilometrów.

Chcę potwierdzić czy rzeczywiście nikt w tym domu nie mieszka (lub mieszka), do kogo należy samochód na podjeździe i ewentualnie zlokalizować dwa samochody (w to nie wierzę, że się uda zrobić). Niestety na codzień nie przebywam w nawet bliskich okolicach Gdańska...

Ktoś jest w stanie mnie wspomóc? Dom stoi we Wrzeszczu
  • 7