Wpis z mikrobloga

Żabson - słyszeliście coś takiego? "INTERNET.WAV". Teledysk bije kiczem, tandetą i bezguściem.
Co za żenuncja i bieda umysłowa na tym YouTubie, że coś takiego wyskoczyło w Trending#4 (!).
Tak, to GÓWNO jest 4 najpopolarniejszym filmikiem na polskim YouTubie w tym momencie. Poziom patostreamerów i chyba w taki target celują twórcy.

- muzykalnie: gówno
- śpiew (ekh,ekh): AutoTune nałożony na jakiś kiczowy rap
- teledysk: zero pomysłu, eksponowanie jedynie świecących rzęs i innych fluoryzujących elementów. Kicz.

Ale najbardziej tandetny jest chyba tekst tej "piosenki".
Po przesłuchaniu (z trudem) dwukrotnie nie jestem nawet w stanie
powiedzieć o czym w zasadzie jest ta piosenka.

znowu się ujarałem

Uber mi przywiózł szamę

jestem znudzony gwarem

wiec nie chce wychodzić

warszawskie kluby

poprzez drugiej patologi

jak nie masz hajsu dupy nie są skłonne do rozmowy


wbijam na instagram

zostawiam lajka

kiedyś bym nie kupił kwiatka

kiedyś by była z nia randka

teraz mi filmiki nagra

i gdy jej słucham

myślę że nie jest tego warta

i że mam uczucia płytsze niż ma umywalka


Współczuję biedocie umysłowej, dla której tworzone są tego typu produkcje.

630 000 odsłon
32 000 lajków pod teledyskiem
4 800 dislajków

Aż musiałem się przejść po pokoju z zażenowania.

#zalesie #youtube #muzyka #muzycznygownowpis #patologiazewsi
ziuaxa - Żabson - słyszeliście coś takiego? "INTERNET.WAV". Teledysk bije kiczem, tan...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zabson to ziomal


@Samol94: wyjaśnisz? Bo oprócz tego, że tak się nazywa ten kanał na YouTubie to nie słyszałem (na szczęście) o tym całym Żabsonie.
  • Odpowiedz
@ziuaxa nie znam za bardzo wykonawcy ani samej piosenki ale

Muzyka - kazdy lubi inna, komus sie podoba jak widac

Śpiew - śpiewanie z autotunem też jest formą muzyczna, muzyka we wszelkich gatunkach sie rozwija i auto tune jest jedynm z tego efektów cxy dobrym czy zlym to juz inna sprawa,
  • Odpowiedz
@ziuaxa: ja Ci powiem dlaczego to jest takie popularne ( ͡ ͜ʖ ͡)

- żabson nagrywa kawałek
- ileś tam ludzi, którzy go lubią - słuchają tego(najczęściej pewnie dzieciaki tak samo jak dzieciaki wypromowały każdą popularną muzykę w historii więc nie wiem po co ludzie podkreślają za każdym razem, że czegoś gimbaza słucha, bo chyba zapominają, że też najczęściej słuchają muzyki, która było popularna gdy byli w gimbazie), a że jest ich dużo to nabijają tyle wyświetleń żeby weszło w gorących
- ludzie, którzy nie słuchają takiej muzyki wchodzą, żeby zobaczyć czemu takie popularne
- nie podoba
  • Odpowiedz
a no zapomniałem dodać, że pisząc takie rzeczy i wyzywając ludzi od biedoty umysłowej tylko dlatego, że podoba im się jakaś muzyka, która nie podoba się znawcom bóldupiącym o nią na wypoku, znawcy ci stają się jeszcze większą biedotą umysłową bo nawet nie znają sobie sprawy z tak oczywistych rzeczy jak to co napisałem wyżej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
  • Odpowiedz