Wpis z mikrobloga

#allegro #globaleliteshop Nigdy nie przestana nas zadziwiac pytania od ludzi gdy zmienisz cene na 999zl za wszystko, bo masz wolne i nie chcesz nic sprzedac wiec ustawiasz zaporowa cene zeby nikt nie kupil. Dostalismy juz nastepujace pytania:

-Czy w ten sposob pierzemy brudne pieniadze
-Czy 999 to kod kreskowy, czy cena?
-Czy nas nie #!$%@? xD

No i tradycyjne pytania czy to nie pomylka itd itd.

Kochani kupujacy na allegro. Ten portal aukcyjny jest tak uposledzony ze "urlop" mozna wziac zglaszajac go pierdyliard lat wczesniej itd itd, wiec sprzedajacy jak nagle chca sobie zrobic pare dni wolnego a nie chca usuwac dobrze wypozycjonowanych aukcji to zmieniaja cene na jakas absurdalna. Podziekujcie madrym głowom z allegro, ktore nie umozliwiaja czasowego ukrycia aukcji.
  • 29
@Wiktorgg: Bo trzeba to zglosic chyba tydzien lub dwa wczesniej i jest minimalna ilosc dni urlopu. Poza tym urlop nie sprawia ze aukcje sa niewidoczne, dalej mozna na nich kupowac tylko na gorze jest informacja ze jestem na urlopie i wysylka sie opozni. I wiesz co robia kupujacy? Kupuja, nie czytaja tej belki i wystawiaja potem negatywa bo czekaja 4 dni na gre, a przeciez w aukcji mam napisane ze natychmiast
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gosvami: Ręcznie. Wiem że są automaty, ale jestem technicznie upośledzony. Różowa która prowadzi ze mną firmę już nawet oferowała że napisze nam skrypty do automatyzacji ale jakoś nie mogę się przestawić, lubię mieć kontrolę ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frems: Niestety nie ;) Skąd różnica już tłumaczyliśmy wielokrotnie

Skupujemy przedmioty które sprzedajemy następnie na markecie steam i w ten.sposob taniej pozyskujemy środki w portfelu za które zakupujemy gry ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frems: mamy zarejestrowane działalności jako ryczały ewidencjonowany bardzo prosta forma rozliczeń. Firma już ponad 2 lata :) dziękujemy, robimy co możemy żeby każdy był zadowolony ;)