Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy mecz był jednym z najlepszych na mistrzostwach, ale to dlatego że Brazylia wspaniale cisnęła. Belgia natomiast nie pokazała nic wielkiego, ot miała trochę szczęścia - samobój Fernandinho, niezła kontra...
Szkoda Brazylii bo grała ładną piłkę.
Belgia jak dla mnie jest trochę przereklamowana, a jej miejsce w rankingu FIFA jest tak samo na wyrost jak i Polski.
#mecz
  • 28
@fruwajacybyk: pierwszy gol fakt lipa, drugi po prostu dobre wyprowadzenie zawodników, nie pomijaj tez zawodnikow(ka) Brazylii który za wszelka cenę się kładł na ziemie szukając okazji do faula. To jest gra w piłkę nożną czy moda na sukces? Bo coraz częściej mam wrażenie ze to drugie :)
@HalBregg: Nie jest, bo miejsce Brazylii w rankingu fifa odpowiadało miejscu w rankingu ELO, i Brazylia miała masę sukcesów przed mundialem, w tym pokonanie szwabów na mistrzostwach świata w gałę na igrzyskach w RIO w 2016. Brazylia stworzyła jakieś milion sytuacji, których nie potrafiła do końca wykorzystać, Belgia stworzyła z 5, z czego wykorzystali tylko jedną. Jeśli nie kumasz takich subtelności że w piłce nożnej liczy się szczęście, które jest loterią
@przemaszielony: Szkoda Argentyny bo to drużyna piłkarzami, którzy mają największy potencjał by podbić Europejskie kluby, a którzy niestety nie potrafili stworzyć w pierwszych meczach zgranego teamu. Bo to drużyna, która poszła z Francją na wymianę pięści, zagrali skrajnie ofensywny mecz narażając się na stratę bramek przez co dali widzom prawdziwe widowisko - w przeciwieństwie do Rosjan, czy Belgów. Bo to drużyna, z kraju, który jest biedny, zawierająca piłkarzy którzy chcieli się
No właśnie nie wiem jak oglądałeś ten mundial, ale w fazie grupowej w pierwszych 2 meczach Argentyna była w rozsypce i to nie jest ta Argentyna z meczu z Francją. Od kiedy nieformalnie Messi przejął stery to wreszcie gra Argentyny była grą drużyny a nie poszczególnych indywidualności. Na takiej samej zasadzie mógłbym powiedzieć, że Chorwacja to gówieno przytaczając ich mecz z Danią.
@przemaszielony:
@przemaszielony: Bardziej szkoda ci Hiszpanii, która grała tiki-takę w najgorszym wydaniu, niż Argentyny, której półfinał należał się jak psu buda? Mogę to tłumaczyć tylko nienawiścią do postaci Messiego, innych powodów nie ma. Hiszpania odpadła na własne życzenie, a Argentyna w boju między lwem a gorylem.
@przemaszielony: Na farcie to daleko zaszła Belgia czy Szwecja, i nawet z tym nie handluj. Argentyna miała jak najbardziej szanse na finał, podobnie jak 4 lata temu kiedy zdobyła 2gie miejsce na mundialu. A mecz z Nigerią? To nie była walka na pełny gwizdek, raczej przesadzasz, bo prawdziwa walka odbyła się z Francją dopiero. Tymczasem Nigeria to imo najlepsza drużyna piłkarska spoza Europy i Południowej Ameryki, która moze konkurować z reprezentantami
Taką młodszą siostrą okazała się belgia, a Brazylii powinniśmy być wdzięczni chociażby za widowisko


@Lisowczy: haha co? Belgia nawet jak prowadziłą 2-0 to miała kontry i akcje które mogły się spokojnie skończyć golem.
To chyba normalne że drużyna któa przegrywa 0-2 będzie aakować, a przeciwna się cofnie do obrony i będzie czekać na kontre? Ile ty masz lat? xD