Wpis z mikrobloga

Po paru spotkaniach, wczoraj zaprosiłam typka z #tinder do siebie na "film" ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Szło jak planowałam, doszło do macania, wkładam mu łapę w bokserki a tam... cały gałgan zarośnięty! No dosłownie bez maczety nie podchodź, ledwo go wymacałam spośród tego gąszczu! WTF, od razu zadziałało niczym #pussydryer. Byłam przekonana, że wszystkie #niebieskiepaski się golą, ewentualnie zostawiają serduszko dla ozdoby. Jeszcze gdyby to był spontan, nieoczekiwany seks, ale ewidentnie wiedział że będzie bzikał. #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #gorzkiezale #truestory
  • 51
@typiara_z_wykopa jezeli dla was nie ma zadnego problemu w obrosnietych wargach sromowych, no to wspolczuje waszemu facetowi. Juz pomijajac fakt, ze kazda osoba moze miec rozne predyspozycje i miejsca w ktorych rosna wlosy.

@mokry_sen_polonisty widac ze cie bodlo co? Nie "tylko" ale przewaznie grubasy i to jest prawda, ze wzgledu na ich ciezar, ale sorry nie bede sie klocic z osoba co nosi chinskie butki z podeszwa z metalu, a pozniej narzeka
@typiara_z_wykopa: Wygolony benis jest obrzydliwy. Pisze to jako gej i tylko potwierdza się to co zawsze podejrzewałem, że faceci wygoleni to heterycy i częściej trafisz na zarośniętego geja niż odwrotnie. Kobiety lubują się w wygolonych #!$%@?.