Wpis z mikrobloga

@efem: Proszę Cię - co to za bzdurne porównanie w ogóle. Oczywiście, że nie byłoby ok, ale gdyby mi ktoś wynosił po jednej rzeczy z domu, to nie ustawiałbym min przeciwpiechotnych na podwórku. Są inne metody na załatwianie takich spraw.
  • Odpowiedz
@Yezdemir:Może był taki przypadek - nie wiem, ale jedyne co słyszałem o jakichś przypadkach problemów zdrowotnych po starciu z kapsakainą, to było tylko i wyłącznie mowa o kilku milionach SHU i dość sporej ilości tego (np. jedna papryczka, co jest sporo) w takim przypadku osobiście nie widzę, aby oprócz dyskomfortu z powodu pieczenia miało się coś poważniejszego stać, szczególnie że jest to mieszanina keczupu z ostrym sosem, a nie sam
  • Odpowiedz
  • 1
@mbwwr w poprzedniej pracy u mnie też był taki gagatek ale jemu wystarczyło dodać trochę zwykłego sosu piri-piri a po minucie na twarzy był czerwony jak ten sos właśnie :D

Inny kolega natomiast oficjalnie przy wszystkich pluł sobie do musztardy żeby nikt mu nie podjadał, bo sam się nie brzydził po sobie xD
  • Odpowiedz
@Szlaufman: Co innego dodać do kawy imbiru, a co innego #!$%@?ć sosu o takiej mocy. To jest w ogóle niewspółmierne działanie i uważam, że taka drobna kradzież nie zasługuje na tak potencjalnie szkodliwą karę, ot co. Skoro mówisz o cywilizowanym kraju, to może czas samemu zachowywać się cywilizowanie, a nie narażać ludzi i robić jakieś szczeniackie zemsty? Ech.

@tymeek: Tak, właśnie tak, to w ogóle ja podjadam ten
  • Odpowiedz
@efem: To jest sprowadzanie do absurdu, bo nie można porównywać naruszania miru domowego, wkraczania na prywatną posesję, kradzieży wartościowych dóbr do podjadania ketchupu. Ktoś sobie pierdnął tym ketchupem na kanapkę kilka razy i już wielkie halo i trzeba mu podkładać taką świnię? Ech, co za ludzie.
  • Odpowiedz
@Yezdemir: porównanie trucizny do naturalnego związku chemicznego XD na tym etapie zakończę dyskusję, bo dalsza nie ma sensu, porównanie niczym woda i denaturat.
  • Odpowiedz
@na_rowerze_samochodem_360: Pisałem już, że nie pochwalam kradzieży, ale tym bardziej nie pochwalam takich głupich zemst. Można to inaczej rozegrać, delikatniej, w bardziej ludzki sposób, a nie narażać ludzi na takie wynalazki. Dla większości ludzi tabasco jest już mega ostre i się duszą, a co dopiero taki odrdzewiacz. Widzę jednak, że tutaj panuje święte przekonanie o słuszności takich działań. #!$%@?ć, dowalić, a niech się dusi #!$%@?, bo mi zeżarł bezczelnie trochę
  • Odpowiedz
#!$%@? klasyczna walka kto je ostrzejsze, żeby się nie okazało, że jakiś randomowy normik #!$%@? ostrzej to ja dojebię poza skalę XD Jak mierzenie sobie #!$%@?ów.
  • Odpowiedz
  • 30
@Yezdemir kolego, to nie żadna zemsta. Poza tym nikomu się krzywda nie stanie. Spróbuje trochę, lekko wypali mu gębę przez pare minut i koniec. Przecież nie wypije całej butelki od razu. Nie wspomniałem jeszcze, że ta sytuacja się powtarza któryś już raz. Do tej pory przymykałem oko, bo to tylko głupi keczup. No ale ile można.
  • Odpowiedz