Wpis z mikrobloga

@mbwwr: czemu się tłumaczysz ? Przecież jak to jest twój keczup to możesz mieć nawet tam domestosa o kolorze czerwonym, jezeli ktos nie potrafi podejść i spytać " e ziomek moge hainza ? ", to niech gnije w kiblu z stolcem piekącym w rowie...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@mbwwr: jak zaczynałem to wystarczyła mi jedna kropla dokładnie tego samego sosu na cały gar jedzenia a i tak ledwo dałem radę zjeść. Dwie łyżki to zabójstwo.
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis:
„@mbwwr: czemu się tłumaczysz ? Przecież jak to jest twój keczup to możesz mieć nawet tam domestosa o kolorze czerwonym, jezeli ktos nie potrafi podejść i spytać " e ziomek moge hainza ? ", to niech gnije w kiblu z stolcem piekącym w rowie.”

Ale pieprzysz głupoty ze aż przykro czytać, w miejscu ogólnie dostępnym nie możesz tak zrobić. Może jeszcze cyjanek w butelce po Kubusiu. Różnie może być ktoś
  • Odpowiedz
@Kremufczyn: No właśnie to, że przesadzasz. Ja nie jem ostrych sosów i jakbym zjadł 550k to bym się zesrał, a co dopiero 2mln. Może dla ciebie to mało, ale złodziej łagodnego keczupu raczej nie jest jakimś fanem ostrego jedzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 128
@mbwwr: JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO „OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA #!$%@? WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE #!$%@?, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO #!$%@?ŁBYM STAREGO
  • Odpowiedz