Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem, jestem w związku prawie 7-8 lat Ja lvl 26 ona lvl 25,mieszkamy razem od 2 lat (znaczy u mnie xD ) Generalnie kocham swoją różowa i jest okej, ale mam taki problem, że poprostu lubie kobiety i gdzie nie pójde to zaraz obczajam i mam chęć na inną, a najgorzej jak wypije, wtedy w ogóle nie panuję nad tym i w ogóle zapominam że jestem w związku a jeszcze jak trafia się jakaś młodsza zgrabna, i jak tylko wiem że jest okej, to znowu to samo robie, bajera,kawka,żadnych oporów. Nie wiem co robić, bo nie chce ciągle zdradzać swojej,ale też nie chce jej skrzywdzić mówiąc o tym.Próbuje walczyć z tym i staram nie wychodzić z domu, ale zaraz nudze się i odpalam insta,tinder i znowu zaczyna sie:(
Nie wiem już co robić, może nie dojrzałem do poważnego związku, a moja jescze naciska na mnie, że pora kleknąć itp, a mnie poporstu przerasta bycie w związku, do tego zaraz 30 się zbliżą, nie wiem co robić.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 15
wtedy w ogóle nie panuję nad tym i w ogóle zapominam że jestem w związku a jeszcze jak trafia się jakaś młodsza zgrabna, i jak tylko wiem że jest okej, to znowu to samo robie, bajera,kawka,żadnych oporów. Nie wiem co robić, bo nie chce ciągle zdradzać swojej,ale też nie chce jej skrzywdzić mówiąc o tym.Próbuje walczyć z tym i staram nie wychodzić z domu, ale zaraz nudze się i odpalam insta,tinder i