Wpis z mikrobloga

Gdy tylko zdałam maturę, mój ojczym powiedział mi, że nie powinnam się ośmieszać, aplikując na studia lekarskie, ponieważ jestem na nie po prostu za głupia.

Od tego czasu minęło 8 lat. Zgadnijcie które z nas teraz jest bezrobotnym przegrywem z problemem alkoholowym i depresją, a które zarabia 30 tysięcy złotych miesięcznie i leci na Malediwy w tym miesiącu odnowić przysięgę małżeńską z moją mamą?

  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lacuna: we mnie w domu też nie wierzyli, ostatni tydzień przed wynikami byłem pewny, że zawaliłem biologie na jakieś 65%, rezultat? Chemia 88, biologia 78, matma podstawy 92 - pół uczelni medycznych w kieszeni, a może i drugie pół biorąc pod uwagę wyraźnie podniesiony stopień trudności tegorocznych matur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lacuna jaki Hotel na Malediwach? Teraz w sumie jeszcze lekkie ryzyko z pogoda jest. Mam nadzieje ze lądujesz na Male przed 16:30 bo potem zgodnie z prawem nic juz nie lata i musisz spac na lotnisku
  • Odpowiedz
@dlugi_login: słowa otuchy, trochę kpiny, ale wygrał mireczek, który zapytał o poradę lekarską, a potem się obraził jak mu kazałam przeczytać wpis drugi raz.
  • Odpowiedz