Wpis z mikrobloga

Mateo wdeptany w ziemię dziś w PE za robienie z Polski partyjnego folwarku - to już chyba wszyscy wiecie. Ale co najważniejsze, ważni politycy w Brukseli zdają sobie sprawę, że głos rządu polskiego nie jest głosem narodu. Przewodniczący chadeków w PE, Manfred Weber, mówi:

The rule of law is in the very roots of Poland and in the hearts of the Polish people and Europe will not turn its back to the Polish people. If the Polish government does not preserve the great Polish achievements, Europe will do so.


Szambo wybiło tak mocno, że dzieje się coś, czego jeszcze w historii nie grali - niemieccy politycy zobowiązują się do walki o realną polską rację stanu, podczas gdy rządzący Polską rozwalają ją w drobny mak ()

Źródło: https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-07-04/poland-s-isolation-shown-as-premier-is-slammed-in-eu-parliament

#neuropa #ue #bekazpisu #bekazprawakow #t---------------t #polityka
starface - Mateo wdeptany w ziemię dziś w PE za robienie z Polski partyjnego folwarku...

źródło: comment_me3bGHvu1bVFi7lGvk8EDBFfJVTPD690.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Regis_II: Masz prawo do posiadania własnej opinii. A ja na podstawie twojej opinii mam prawo stwierdzić że jesteś szkodliwym społecznie idiotą. Znowu prawackie obracanie kota ogonem i robienie z siebie ofiary, tylko dzisiaj widzę to już drugi raz.
  • Odpowiedz
@UrbanHorn: Ale wiesz, że ja PiS z niejedną rzecz krytykuję i wiele mi się nie podoba. Ale staram się obiektywnie patrzeć na rzeczywistość, bez tego zacietrzewienia, jakim mnie raczysz Ty.

Pożytecznymi idiotami są natomiast ci, którzy tak zajadle (żeby nie powiedzieć "jadowicie"), bronią systemu, układu całkowicie zgniłego, skorumpowanego, oszukańczego. No i konstytucji pisanej tak, by układ pookrągłostołowy (czyli mafia najcięższego kalibru) był bezpieczny.

Proszę mnie nie przezywać, bo na mnie
  • Odpowiedz
Szambo wybiło tak mocno, że dzieje się coś, czego jeszcze w historii nie grali - niemieccy politycy zobowiązują się do walki o realną polską rację stanu, podczas gdy rządzący Polską rozwalają ją w drobny mak ()


@starface: XDDDDDDDD
o jak zgniłem, nie wiem dlaczego jeszcze nie miałem cię na czarnej liście
  • Odpowiedz
@starface: żaden z naszych rządów nie reprezentował i nie reprezentuje naszych interesów. To samo tyczy się śmierdzących umoczonych sądów i całego zabawnego trybunału, którego wyroki ma każdy rząd w dupie.
  • Odpowiedz
@starface: serio ktos wierzy ze obce panstwo walczy o nasza racje stanu?
Niemcy po prostu wiedza ze obecny rzad jest zagrozeniem dla stabilnosci miedzy Polska a Niemcami i UE. Pewnie ze doloza do tego podniosle haselka, ale myslalem ze ludI ktorzy w to wierza jest malo .
Pamietajcie - slyszycie o jakichs pieonych haselkach o politykach - wysmiewacie to. Obojetnie czy to pieddolenie o patriotyzmie, racji stanu, oddawania zycia za
  • Odpowiedz
@starface: nie wiem o c--j tu chodzi ale nigdy głos rządu nie był głosem ludu xd szkoda że dopiero teraz się za to wzięli. Mam nadzieję że nie doprowadza do stanu poprzedniego - stanu za PO ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@biesy:

godność...

hahhaahahah
Weź chłopie wyjdź na zewnątrz. Zdradzę CI jedną tajemnicą - polityka na wykop.pl nic nie znaczy i nigdy nie znaczyło w świecie realnym. A pisanie czy Polacy czegoś chcą czy nie chcą na podstawie własnych przekonań to już wyższy poziom abstrakcji. I zacznijcie te g---o tagować
  • Odpowiedz