Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To jest taki przypał, którego wolę nie mieć kojarzonego ze swoim nickiem xD

Wstałam rano, trochę niewyspana (katar) i obolała (okres). Jak w letargu zapakowałam sobie obiad do pracy, umyłam, ubrałam i wyszłam z domu. Miałam do załatwienia kilka spraw przed pracą.
Dotarłam do pracy na 8.00, rozbudzona. Odpalam kompa, siadam, przeciągam się...Koniec sielanki, w gaciach zrobiło mi się supermokro, jakbym tego mitycznego superchada na własne oczy widziała!
"Qwa, co jest, przecież tampax założyłam, bez jaj by już przemókł!" Całe szczęście, tylko ja w pracy - ze względu na porę nikogo innego nie ma. Kierunek łazienka.
zakrwarionegacie.jpeg, tona papieru toaletowego w dłoń, szukam sznureczka przy bogusi a sznureczka nie ma...
Tak, proszę państwa, mając okres zapomniałam zakorkować się tamponem i jak gdyby nic wyszłam do pracy (,)

Aktualnie: jestem już po umyciu się mydłem w biurowej łazience, bez gaci na tyłku za to z tampaxem w bogusi. A gacie również po kąpieli schną ukryte z moim biurkiem...potem jakoś je ubiorę, niepostrzeżenie xD

Przypał nad przypałami i wszytko przypał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 58
  • Odpowiedz
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania natura nie przypał. Myślę że co najwyżej wywołało by to kilka uśmiechów i pocieszeń niż jakis blamaż twej osoby. Moja matka miała czasami takie wylewy. Podobno miała specyficzne krwawienia ze nagle jej schodziła duża ilość krwi i podpaski nie nadazały. Natura dziewczyno i tyle. Trzymaj się dzielnie i nie wstydź się tego co robi twe ciało bez twojej wiedzy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zawsze brzydzily mnie tampony i nigdy nie rozumialam lasek ktore ich uzywaja. To odrazajace. Jak krew sluz i zluszczone mieso z kobiety wyplywaja pod wplywem grawitacji i skurczow to znaczy ze tak ma byc. Wkladanie korka zeby krew gnila w srodku ciala na kawalku waty.. kto to w ogole wymyslil?!. Tak- krew jest mega smaczna dla bakteri wiec poza zylami i psuje sie natychmiastowo. Dodatkowo tampony bielone sa chlorem
  • Odpowiedz
@Mk19: to wyobraz sobie ze zwijasz w rulonik ta smierdzaca mokra podpaske z utleniona skrzepnieta, brazowa krwia, sluzem i fragmentami wyscilki macicy konsystencji watrobki i wkladasz sobie do pochwy i to sie tam w wilgotnym ciepelku moczy i marynuje pare godzin zamiast wyplynac. To wlasnie jest rola tamponu. Marynowanie wydzielin. Ble.
  • Odpowiedz
@orzeszkowakrolowa: Znaczy tampony powodują niepłodność? Aha.

W sumie też kiedyś nie rozumialam po co nosić tampony. Potem spróbowalam i w końcu przy okresie nie czuje się non stop brudna. Przecież podpaski nie zmieniasz co chwila i chodzisz tak z krwią w majtkach,wszystko masz brudne, ciągle czujesz dyskomfort. Bleee.
  • Odpowiedz
OP: @Aou Weź pod uwagę, że ja nic nie założyłam wychodząc z domu a nie, że założyłam i mnie zalało (co się oczywiście zdarza i jest naturalne)...Sana się prosiłam o kłopot.
W ogóle to miałam wielkie szczęście, ż ena spódnicy nie zrobiła mi się plama
@Hans_Olo Myślisz, że jak mam długa spódniczkę na sobie to zobaczy, że nie mam bielizny czy jakieś znaki szczególne powinnam wysyłać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@juniordev Specjalnie dla reszty załogi wymalowałam swoją krwią menstruacyjną pentagram na ścianie, żeby wiedzieli, że Anonka ma okres i nie podłaź z siekierą. A tak serio, masz rację, babskie kible to stajnia Augiasza.
@orzeszkowakrolowa No nie wiem ile ty nosisz te tampony ale nie sądzę by przy zmianach co 1,5 h coś tam gniło i umierało. Popieram @Mk19 - zwłaszcza latem, nawet zmieniana co 1 h podpaska daje okropne uczucie mokra, lepkości i smrodliwości. Poza tym, większość użyć podpasek,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem czy coś znaczy, ale ja zawsze patrzę, czy się gacie przebijają przez spódnicę (wiem, że są też gacie bezszwowe, ale to chyba rzadkość). Nie wiem po co patrzę, chyba mechanicznie i jak się nie przebijają, to jest trochę trigger.
  • Odpowiedz