Wpis z mikrobloga

Daj plusa jeśli szanujesz prawdziwą polską patriotkę i kobietę, o której stanowczości oraz nieugiętości w walce o państwo prawa będą się uczyć dzieci gdy nastanie wolna Polska. Jeśli nie szanujesz to usuń konto i załóż nowe na vkontakte - wśród sowieckiej propagandy i cenzury będziesz czuł się jak w niebie.

#neuropa #dobrazmiana #polityka #libertarianizm #prawo #bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy.ru
Pobierz mathix - Daj plusa jeśli szanujesz prawdziwą polską patriotkę i kobietę, o której sta...
źródło: comment_9Cfjogk5UJLsDag5gDuA68PRnvEKwTEa.jpg
  • 15
@mathix: no ja jestem ciekaw czy wielcy sędziowie III RP znaleźliby w prywatnym sądownictwie zatrudnienie na tak odpowiedzialnych stanowiskach jakie piastują teraz

poważnie jestem ciekaw, bez sarkazmu xd
Daj plusa jeśli szanujesz prawdziwą polską patriotkę i kobietę, o której stanowczości oraz nieugiętości w walce o państwo prawa będą się uczyć dzieci gdy nastanie wolna Polska. Jeśli nie szanujesz to usuń konto i załóż nowe na vkontakte - wśród sowieckiej propagandy i cenzury będziesz czuł się jak w niebie.


@mathix: aaa
czyli albo jesteś z nami albo przeciw nam
wielki człowiek napisał o tym pieśń
T.....n - > Daj plusa jeśli szanujesz prawdziwą polską patriotkę i kobietę, o której ...
Daj plusa jeśli szanujesz prawdziwą polską patriotkę i kobietę, o której stanowczości oraz nieugiętości w walce o państwo prawa


@mathix: Jak rozumiem sprzeciw wobec reformy PiS, to bez jaj Gersdorf jest fatalnym IPSN i dodatkowo strasznie się miota w obecnym konflikcie, wystarczy spojrzeć na jej propozycję ustawy o Sądzie Najwyższym czy wypowiedzi o tym, ze świeczkę pod sądem to wzięła bo było ciemno i dawali za darmo.
@mathix:
Nie szanuję w #!$%@? i jakbym mógł to bym dał minusa. A to dlatego że osoba z mojej rodziny miała wątpliwą przyjemność trafić na nią jeszcze zanim była prezesem SN i orzekała w sprawach pracy i te wszystkie newsy że jest to wyjątkowo zarozumiałe oraz uważające się za kogoś lepszego babsko miają wiee wspólnego z prawdą. Taka osoba nigdy nie powinna była zasiadać w SN.


@WielkaPesaNarodowa:
Ostatnimi czasy pojawiło
@mathix: Ona jest nieugięta w walce o własny stołek, to tak. Ta pani uważa, że sądy działają świetnie i nic nie trzeba zmieniać. Za samo to należy ja wywalić. I mówię to właśnie dlatego, że wiem jak ważne jest sądownictwo.
Jah00 - @mathix: Ona jest nieugięta w walce o własny stołek, to tak. Ta pani uważa, ż...