Wpis z mikrobloga

Wygląda na to że w Warszawie nie można już nawet na dłuższą chwilę zostawić starego auta, bo zaraz darmozjady z SM grożą że odholują (°°
https://www.facebook.com/stadozabytkowychbaranow/posts/10156464066744609

#samochody #motoryzacja #czarneblachy #fiat126p #maluch #warszawa
o.....y - Wygląda na to że w Warszawie nie można już nawet na dłuższą chwilę zostawić...

źródło: comment_9yUTPl6rwFMrbcrtSApVpaAT4juziSMj.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oficer-prowadzacy: i nic takie pismo nie daje, koło mojej roboty stoi porzucona fiesta, pół z niej stoi na ulicy na zakręcie a pół na chodniku. Ma takie pismo za szybą od dwóch miesięcy i nic.
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich:
Ot, jeden z wielu gównoprzepisów który zależy od subiektywnej interpretacji urzędasa. Jak stwierdzą że nie spodoba im się twoje auto, bo ma trochę rdzy i patyny to ci je odholują.

@camaro98:
Jakbym miał pieniądze to bym na każdym osiedlu postawiłbym starą Syrenę żeby triggerować żałosne korpoludki narzekające na to że jakieś stare auta, które parkują na osiedlach od dekad zabierają im miejsca do parkowania w swoich
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: No chyba w #!$%@? leca. Z tego co sie orientuje rdza na zewnatrz nie uniemozliwia przejscia przegladu, nie jest wykroczeniem takim autem jezdzic, wiec nie wyobrazam sobie odholowania auta bo wyglada brzydko i staro.
Jakby mi ktos taka kartke wsadzil umylbym samochod, przeparkowal i celowo co pare dni robil jego zdjecie z dzisiejsza gazeta aby robic dym jak zniknie.

Az zachcialo mi sie kupic przyczepe i postawic na parkingu
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich:
Paradoksalnie ten sort ludzi który narzeka na stare auta na osiedlu czy kupuje domy w pobliżu lotnisk, strzelnic albo torów wyścigowych, a potem narzeka na hałas i domaga się zamknięcia to nie są zazwyczaj jakieś stare janusze z wąsem (jak twierdzi się na wykopie), tylko głównie pieprzone korposzczury w wieku 30-40 lat, z autem w lizingu i kredytem mieszkaniowym na 30 lat xD
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: A wez #!$%@?, mieszkalem krociutko na nowym zamknietym osiedlu i nie dosc ze na dzien dobry odpowiadalo duuuuuuzo mniej ludzi niz w przecietnym PRLowskim pudelku po zapalkach to jeszcze mieli waty o auta stojace na "podworku". Podworko to zabetonowany kawal placyku z wjazdem do garazu na poziomie 0 i -1, jak stanely auta z boczku to dalej mozna czolgiem przejechac, ale nie, na klatce kartki grozace odholowanie i straza
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: Kurde to jednak moje miasto jest dosyć liberalne w kwestii wraków. Na parkingu za Biedrą stoi sobie Felicja już z ponad 7 lat, zdjęcie na googlu jest z 2012 i ona już tam stoi z kartonami w środku lekko spłowiała. Chyba muszę jej zdjęcie zrobić i dać na wrosty, bo teraz ten czerwony lakier tak spłowiał jakby z 20 lat stała na teksańskim słońcu xD I takich wraków jest
Eternitzazbestu - @oficer-prowadzacy: Kurde to jednak moje miasto jest dosyć liberaln...

źródło: comment_2kovJ7PQaSI4REt4EX2bJteYV9JAxp0D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: ja to lubię jak wlekę się z kumpelą jej wiekowym mercedesem w godzinach szczytu XD i koropszczury dostają #!$%@? jak przed nimi jedzie 60 na ograniczaniu do 50 stary mercedes i nie mogą go w żaden sposób wyprzedzić nową skodą 1,0 tsi
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: @camaro98: A propo #!$%@?, czasem mi mrugaja typy w lusterkach, kiedy na przyklad wyprzedzam na autostradzie "za wolno" albo jade nieznana, kreta, dziurawa droga rowno z ograniczeniem.
Zawsze wtedy lekko zwalniam, bo skoro mnie ostrzega przed czyms to znaczy ze musze bardziej uwazac, poza tym rozpraszaja mnie swiatla w lusterkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawie na plecach czuje #!$%@? frustratow za mna xD
  • Odpowiedz