Wpis z mikrobloga

  • 1047
Pamietam ze przy funkcjach w gimbazie zaczely sie problemy, a dalej to juz naprawde nie mialem pojecia o czym do cholery na tych lekcjach #!$%@?. #!$%@? jakies wzory, iksy dupiksy, objetosci #!$%@? #!$%@? z tym gownem co mnie to #!$%@? obchodzi
#matura #matematyka
  • 79
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski nie lubie matmy, ale uczylem sie tyle ile trzeba bylo, w liceum i pozniej na studiach. Programowanie z matma ma tyle wspolnego co nic. Jakie on inne przedmioty mogl lubic jak pisze ze po #!$%@? mu to, pewnie inne przedmioty maja takie samo powazanie tylko nie patostreamy. Gdzie ja napisalem ze jestem jakims geniuszem? Jestes zwykla ignorantka
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@holdfast

Jakie on inne przedmioty mogl lubic jak pisze ze po #!$%@? mu to, pewnie inne przedmioty maja takie samo powazanie tylko nie patostreamy.


XDDDDD
  • Odpowiedz
@MintajWKwadracie niestety wykop zalewa fala ignorantow i ludzi, ktorzy sie sa przystosowani do zycia w spoleczenstwie, nie maja podstawowych wartosci i ich psychika jest "martwa".. desktrukcyjno depresyjne typy ludzkie. Zal
  • Odpowiedz
@dziubeQ pomylilem sie co do patostreamow? Ok ale czlowieku zobacz swoj kontent na tym portalu, 100% to pilka nozna i bukmacherka, czy to nie jest slabe ze na zaden inny temat nie umiesz sie wypowiedziec?
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski ja sie rzucam? Bo obnazam Twoje ignoranckie myslenie? Odpowiadasz typowo, zeby wygladalo, ze to ja jestem prowodyrem a Ty biedna walczaca o prawa czlowieka.. jestes przecietna atencjuszka z tego co widac po rozmowie z Toba i po wpisach, nie szanuje
  • Odpowiedz
dobrze, intelektualiści od siedmiu boleści możecie się rozejść, najwidoczniej żaden z was nie jest na tyle mądry aby przestać się obrażać na wypoku i odpisywać na paste która już setny raz okrąża internet
  • Odpowiedz