Wpis z mikrobloga

  • 1047
Pamietam ze przy funkcjach w gimbazie zaczely sie problemy, a dalej to juz naprawde nie mialem pojecia o czym do cholery na tych lekcjach #!$%@?. #!$%@? jakies wzory, iksy dupiksy, objetosci #!$%@? #!$%@? z tym gownem co mnie to #!$%@? obchodzi
#matura #matematyka
  • 79
  • Odpowiedz
@Prospero88
@Lqsn

sracie sie nie wiadomo o co - przeciez powszechnie wiadomo, ze praktycznie wszystko co bylo na poziomie 6 podstawowki wzwyz jest #!$%@? warte i nieprzydatne w codziennym zyciu. nigdy nikt nie potrafil mi powiedziec po co mi, prawnikowi, cokolwiek ponad ulamki czy mnozenie. zawracanie dupy i marnowanie czasu.
  • Odpowiedz
sracie sie nie wiadomo o co - przeciez powszechnie wiadomo, ze praktycznie wszystko co bylo na poziomie 6 podstawowki wzwyz jest #!$%@? warte i nieprzydatne w codziennym zyciu. nigdy nikt nie potrafil mi powiedziec po co mi, prawnikowi, cokolwiek ponad ulamki czy mnozenie. zawracanie dupy i marnowanie czasu.


@Karoleer: Chłopie ja Ci nie bronię być ignorantem i mieć problemy z matematyką na poziomie szkoły średniej. Wiadomo, że pamięć bywa ulotną
  • Odpowiedz