Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do #narkotykizawszespoko #wykopjointclub. Mianowicie ziele na innych dziala super, euforia, jest fajnie i koniec, a ja zwykle cisza, nie potrafię słowa wypowiedzieć, chce jak najszybciej wrócić do normalnego stanu. Nie ma znaczenia dawka, zawsze to samo. A-----l to samo, wczesniej 6 piw i fajnie, teraz 2 i bania taka że tylko do spania. Dodam że spadłem 15kg ale to chyba nie ma aż takiego znaczenia
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drgamidyga co do alko - zjechałes z wagą to i mniej alkoholu cię porobi tak samo jak więcej kiedyś, no i może miałeś po prostu jakaś przerwe dłuższą że mało piłeś albo w ogóle? Co do zioła to różnie jest według mnie, zależy od tego w jakim miejscu życia jesteś, czasem się dobrze bawisz a innym razem nachodzą cię paranoje. Jak ci nie służy to nie bierz jakiś czas.
  • Odpowiedz
@drgamidyga: Mam kumpla który też nie potrafi nic powiedzieć po paleniu i nie czuje się zbyt fajnie. Ja za to zawsze reaguję dobrze. Może taki moment masz? :)

Możesz spróbować zmienić odmianę/dostawcę na sativę.
  • Odpowiedz
@drgamidyga: Poszukaj innej osoby. :) Mi jakoś zwykle łatwo było, w każdym towarzystwie szło rozpoznać osoby które mogą lubić palić. :P

Albo olej to i już nie pal. ;) Może lepiej na tym wyjdziesz? ;)
  • Odpowiedz
@drgamidyga miałam to samo. Palenie sprawiało mi przyjemność, tolerka na a-----l całkiem dobra i to aż do pierwszej zapaści. Od tamtej pory zapalilam kilka razy, dwa buchy powodują u mnie kołatanie serca, stany lękowe, ucisk w mostku jakby historia z zapaścią miała się powtórzyć, a jedno p--o sieka mnie jak cztery
  • Odpowiedz
@drgamidyga w sumie spadek wagi może mieć całkiem spore znaczenie jeśli chodzi o to jak czujesz się po uzywkach. Tak samo jak stan psychiczny, czy nie masz jakiś zaburzeń nerwicowych, niewydolności zastawek w sercu, chorob serca i po prostu od tematu- thc powinno być podgrzewane do 400 stopni, wtedy pali się samo ziółko, stan jest super, a na sam ogień z zapalniczki podgrzewane są dodatkowo substancje, w którym są maczane bubu,
  • Odpowiedz
@drgamidyga generalnie polecam zrobić sobie dłuższą przerwę od czegokolwiek, pić jakieś ziółka albo brać tabletki ziołowe. Sama zastosowałam i było okej, ale już nie chcę ryzykować, za bardzo już się nawkurzałam ( )
  • Odpowiedz