Wpis z mikrobloga

Uwielbiam uruchamiać #elitedangerous i kręcić się bez celu po galaktyce. Szanuję tą grę. Jakieś Mirki lub Mirabelki latają po Drodze Mlecznej?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheRazorek poleciałbym x52 bo jest zajebisty, ale nie idzie go zainstalować :/ Miesiąc temu jak próbowałem, to nie było działającego instalatora na stronie producenta. Na reddicie niby są jakieś tutoriale, ale u mnie nie bangla - trzeba czekać na poprawione drivery. Ale tak, x52 jest mega bo nie trzeba odrywać rąk od joya i przepustnicy, żeby latać statkiem. Na dobra sprawe prawie wszystko da się na nim zbindiwac.
  • Odpowiedz
@TheRazorek Ja latam, kupiłem wczoraj wieczorem. Kupiłem i co było oczywiście błędem, zdycham właśnie w pracy, ale to na własne życzenie (spałem godzinę). Jakieś tipsy na początek?
  • Odpowiedz
  • 0
@BezMany ciężko mi coś doradzić. Ja zacząłem od małych misji, żeby uzbierać tonę kasy. Teraz mam zamiar ją wydać na transporter za 14 mln i zająć się handlem na poważnie. Mam nadzieję, że to wypali xD Wymyśl sobie jakiś cel i staraj się to osiągnąć.
  • Odpowiedz
@TheRazorek póki co dostarczam dane do różnych systemów, ale planuję w przyszłości iść w górnictwo. Czytałem że dużo ma się pod tym względem zmienić, a to będzie taki czaso-umilacz póki nie pojawi się żaden konkretny patch do StarCitizen.
  • Odpowiedz
  • 1
@BezMany jeśli sporo latasz po systemach i stacjach możesz pomóc aktualizować dane dla EDDB (Elite Dangerous DataBase). Masz tam ceny i asortyment ze wszystkich stacji, ale ktoś musi na nie polecieć, żeby aktualizować xD Nie pamiętam nazwy aplikacji (chyba EDDN, ale nie dam sobie ręki uciąć). Fajna sprawa moim zdaniem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BezMany:

Kupiłem i co było oczywiście błędem, zdycham właśnie w pracy, ale to na własne życzenie (spałem godzinę)


Typowa przypadłość początkującego Commandera. Doskonale znana chyba każdemu, kto się zatopił w uniwersum E: D. Ale niegroźna. O7 CMDR! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheRazorek: Bardzo wielu lata na mysz e i klawiaturze i podobno gra jest nawet na tym lepsza, też steruję myszką, ale nie wypowiadam się osobiście, na pewno to kwestia przyzwyczajenia. Mój #rozowypasek potrafi latać tylko na padzie od ps4 (na laptopie ( ͡º ͜ʖ͡º) ).

Polecam też wszystkim kanał wykop dangerous na discordzie.
  • Odpowiedz