Wpis z mikrobloga

Spotkałem się z trzecią dziewczyną z szybkich randek. Była to najbrzydsza dziewczyna spośród tych, które zaznaczyłem. Wybrałem ją, bo nie wiedziałem, ile będę miał dopasowań, więc wolałem mieć przynajmniej jedno pewne. Przypominała mi też z wyglądu jedną znajomą (tzn. była jej brzydszą wersją), więc postanowiłem dać jej szansę.

To była chyba najgorsza randka w moim życiu. Gorsza chyba nawet od tej: https://www.wykop.pl/wpis/24926299/

Czułem się niekomfortowo ze świadomością, że spotkałem się z nią nie dlatego, że mi się spodobała, ale dlatego, że zaznaczając TAK/NIE na karcie od organizatora szybkich randek zagrałem w myśl zasady "lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu".

Wszystkie dziewczyny w tym lokalu (zarówno klientki siedzące przy innych stolikach, jak i kelnerki) były ładniejsze od dziewczyny, z którą siedziałem. Starałem się nie rozglądać po sali, ale wzrok sam uciekał.

Rozmowa średnio się kleiła. Z grzeczności jednak udawałem zainteresowanie i pozwalałem jej się wygadać. Parę razy zamyśliłem się za bardzo nad sytuacją albo w myślach wzdychałem do przechodzącej kelnerki i zgubiłem wątek. Rzecz niedopuszczalna na randce, gdzie bardzo ważne jest, żeby słuchać drugiej osoby i swoimi wypowiedziami nawiązywać do tego, co mówiła. Spowodowane było to tym, że dziewczyna w ogóle mnie nie interesowała. Chciałem, żeby to spotkanie jak najszybciej się skończyło. Słaby jestem w kłamaniu, więc nie wymyśliłem historii, że muszę już iść, bo mam jakąś ważną sprawę do załatwienia. Siedziałem więc i słuchałem.

Nie wiem, jak to możliwe, ale spotkanie trwało ponad dwie godziny. Wypiłem w tym czasie trzy piwa, ona chyba dwa. Każde z nas płaciło za siebie.

Następnego dnia wysłałem SMS, w którym poinformowałem ją, że nie zamierzam się z nią spotkać kolejny raz.

#randkujzwykopem #randki #wychodzimyzprzegrywu #tfwnogf #przegryw #stulejacontent
  • 15
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: Az mi sie zal zrobilo dziewczyny, pewnie chodzi na takie randki z nadzieja "moze dzis" a nawet taki przegryw wypokek ja olał. #!$%@? empatia.
  • Odpowiedz
@Luck5: niby tak z drugiej strony jak przypomne sobie swoje randki to też chodziłem głównie dla samego faktu chodzenia i ćwiczenia po prostu rozmowy... dawne dzieje, ale tak, niektórzy mieli z tym problem w jakimś etapie życia. Trochę boli wiadomo, ale takie laski na pewno mają miliard propozycji dziennie, nawet te brzydkie
  • Odpowiedz