Wpis z mikrobloga

@pshemson: jeśli dobrze pamiętam to musisz wybrać albo woga albo hotę bo te dodatki się gryzą. W sensie hota była robiona bez uwzględnienia woga.
  • Odpowiedz
@pshemson: tak. Na wszelki wypadek wygoogluj, bo ja tematu woga nie ruszałem dobrych parę lat i mogę się mylić, a odkąd wyszła hota to w ogóle go wyrzuciłem do kosza :P
  • Odpowiedz
@SunnO: napisałeś

a odkąd wyszła hota to w ogóle go wyrzuciłem do kosza


to zrozumiałem że po hocie postanowiłeś usunąć hirołsa, a nie po wogu

ja nie grałem nigdy w woga, nie wiem warto czy nie? bo tak trochę z filmików to dziwnie to wygląda czasami, ale jednak umiejętności są bardziej wyrównanie w wogu tak słyszałem, że nie ma np. niepotrzebnych umiejętności :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pshemson według mnie wog wymięka przy hocie xd jak nigdy w woga nie grałeś to zagraj, mimo wszystko warto poznać woga :p
  • Odpowiedz
@pshemson: No to spróbuj, ale dla mnie WoG jest przekombinowany. Nie ruszałem go już od lat, może to teraz lepiej wygląda, ale nawet graficznie to mega bieda. Budynki importowane z innych gier, totalnie nie pasujące do wyglądu HoMM, przekombinowany system dowodców, potworków, ich zdolności i awansu, nooo mega :< ale kto wie, może będziesz miał inne zdanie.
  • Odpowiedz
wog moze byc dobry, ale musisz poswiecic sporo czasu na dobranie ustawien. Ja odpuscilem, niektore rzeczy, ktore brzmiz zajebiscie potrafia zniszczyc cala rozgrywke (wytrenowani nomadzi to #!$%@?)
  • Odpowiedz