Wpis z mikrobloga

@mangaryu: i jak oceniasz w porównaniu do poprzedniego? Ja używam tego poprzedniego i wadą jest to, że w słoneczny dzień ekran jest zupełnie nieczytelny (za słabo świeci). Na tym zdjęciu wydaje się, że nowszy mi band ma jaśniejszy ekran - jak to się sprawdza?
  • Odpowiedz
@ptasiek2: dopiero wróciłem ze sklepu, nie wiem właściwie jak z możliwościami customizacji. Plus używam z iphonem SE, więc nie mogę się pobawić jak ludzie wrzucający jakieś nieoficjalne apki z Play Store.
@CCTVm8: no dzięki xD
@Finnello: zawołam jak się trochę pobawię - póki co sprawdziłem tę pogodę, którą ściąga z komórki, długim przytrzymaniem można wybrać takie opcje jak stoper, pomiar tętna itd.
@adhonores: dzisiaj
  • Odpowiedz
@bizonsky: ja głównie używam do powiadomień (bo wibracje w obecnych komórkach są jakieś słabe i nigdy nie czuję, a telefon mam zawsze wyciszony) i jako budzik - wibruje na ręce i chyba nigdy mi się nie zdarzyło, żeby mnie nie obudził.
  • Odpowiedz
@bajceps twoja stara, ja akurat ćwiczę codziennie, ale nie muszę sobie wstawiać bicepsu w awatar dla podkreślenia swojej wątpliwej zajebistości ( )
  • Odpowiedz
no to super xD zajebisty gadzet do telefonu. Ale wyznawcy xiaomi i tak powiedza ze to feature ze nie ma angielskiego


@CCTVm8: a co ma miec skoro aktualnie jest dostepna tylko w chinach? to tak jakbys pojechal za granice i sie #!$%@? ze po polsku nie gadaja tylko w jakims swoim jezyku XD
  • Odpowiedz
@TRicKYmAn: jak mi się zmieni na angielską (a podejrzewam, że po prostu po którymś apdejcie wejdzie normalnie samo, bo opcji zmiany języka nie mam w opcjach w apce w telefonie), to zawołam jeśli będę pamiętał.
Co do wypadnięcia, to jedynie martwi mnie teraz to, że szerokość samej opaski się troszkę zmniejszyła i może łatwiej pękać, ale to trzeba zobaczyć przy noszeniu.
  • Odpowiedz