Wpis z mikrobloga

Dla mnie Dana i tak jesteś bohaterem. Gdybyś tylko trenował od zapowiedzenia 1-wszej gali do teraz to może i kondycyjnie dałbyś radę. Zdziwiło mnie to, że nawet kilka razy Polaka trafiłeś mimo tych pchanych ciosów. Szkoda, że ten sierp pod siatką ci nie siadł tylko ześlizgnął po głowie rywala. Moim skromnym zdaniem mogłoby to być k.o miałeś potężny zamach ale trochę spóźniony bo Robak zdążył się rozgarnąć po poprzednim combo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polak wiele razy był odsłonięty do tego zupełnie nieprzygotowany do tej walki. Te jego piruety i garda to jakiś śmiech na sali. Jeśli to była twoja decyzja aby była to formuła BOKS zamiast MMA to popełniłeś ogromny błąd. Gdyby to tylko było MMA to po takim pierwszym trafieniu gdy Polak się wywrócił mógłbyś iść do końca już w pierwszej rundzie. Nie dawaj sobie teraz odpoczynku tylko ciśnij do końca aby wykop był dumny po nokaucie na Rafonixie. Masz zadatki na to aby Rafonixa ściągnąć na strzała. Polak 3 lata na siłowni i męczy się 3 rundy po 2 minuty do tego też będąc mega zmęczonym. To powinno być dla niego jak cardio przed siłownią...
Kawał z ciebie świni Tucznik i nadajesz się do tej roboty. Zbieraj żniwa póki na to czas.
Głośno krzyczałem abyś odpalał obłudnika ale chyba nie słyszałeś. Głęboko liczyłem na to, że wydrzesz ryj w swoim stylu typu moje rękawice są warte więcej niż twoje życie śmieciu i zaczniesz przeć do przodu tak jak krzyczał twój trener w narożniku. To by były dopiero dymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czuje też niedosyt z tymi Gumisiami. Mogłeś odpalić Rafonixa spiewającego Leno Paleno Tapczno ale widać, że Ozdóbka przyłożył rękę do twojego wejścia. Mam nadzieję, że następnym razem Gumisiów nie uświadczymy.
#danielmagical
@daniel-zwierzynski nie mogłem cię znaleźć na afterze tak to uzyskałbyś uścisk dłoni prezesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#patostreamy
Pobierz wonsztibijski - Dla mnie Dana i tak jesteś bohaterem. Gdybyś tylko trenował od zapowi...
źródło: comment_QSHaEJWpQNvq9WZBgSWfRFXAjROoaVTQ.jpg
  • 3