Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaką pracę polecacie dla osoby po szkole średniej, bez studiów? Nie pytam o pracę fizyczną, bo taką to sobie łatwo ogarnę, chciałbym coś, co nie zmęczy mnie fizycznie. Małe-średnie miasto here. Dobrze by było gdyby pozwalała zarobić takiej osobie jak ja minimum 2 tysiączki na rękę.
#praca #pracbaza #pytaniedoeksperta #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No i nie wiem, idź do urzędu pracy xD
Aktualnie skończył się rok szkolny, więc tania siła robocza opuszcza licea/gimnazja/technika i podobnie jak ty, szuka pracy, więc jeśli nie potrafisz zaofertować nic poza świadectwem liceum to ciężko
  • Odpowiedz
  • 0
Spawacz. Serio. Szybko ogarniesz kurs, a pozniej juz z gorki. Mowie z wlasnego doswiadczenia. Nie czekaj, spawacz zarobi wiecej niz inż w Polsce (oczywiscie jesli chcesz pracowac w Polsce).
  • Odpowiedz
  • 0
@bd_j3bac_za_2k
@Shatter
Sam spawaczem nie jestem. Zarzadzam nimi. Kursy ogarniecie normalnie. Byle tylko rozne metody. Nie wiem jak jest z dopuszczeniem na ladzie ale jezeli chodzi o stocznie i ogolnie "marynistyke" to wazne jest zrobic dopuszczenie klasy PRS, DNV itp. Kasa to ok 40pln/h netto. Pozniej mozna walczyc o wiecej. A na statkach to juz zalezy ale od 23eur/h sie zaczyna. Wiec wyzyc jakos mozna. Robota niezbyt ciezka ale czasami
  • Odpowiedz