Wpis z mikrobloga

Witam ponownie wszystkich graczy. We środę ocenialiśmy grę Gothic 3 z roku 2006.

76,37% przepytanych Mirków bądź Mirabelek grało w tę grę. Średnia ocena tej gry na wykopie wynosi: 6,52. To mniej niż na gry-online (7,8) oraz mniej niż na Metacritic (7,5)

Dziś oceniać będziemy grę: Diablo II z 2000 roku.

Jako, iż w ankiecie dotyczącej Gothica 3, często padały porównania do poprzednich gier serii, w kolejnym głosowaniu będziemy głosować na grę Gothic 2 Noc Kruka.

Bardzo proszę o podzielenie się opiniami, wspomnieniami na temat tej gry.

Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowegry

Zasady: Oceniamy różne gry z różnych gatunków i różnych okresów. Głosujemy w skali 1 - 10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu gry-online oraz metacritic. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy grałeś w daną grę.

#gry #pcmasterrace
Horvath - Witam ponownie wszystkich graczy. We środę ocenialiśmy grę Gothic 3 z roku ...

źródło: comment_zUFpDSLtNjDE2yqS21GNDpFHoUMS3n37.jpg

Pobierz

Na ile oceniasz?

  • 1 3.9% (140)
  • 2 0.8% (30)
  • 3 0.7% (24)
  • 4 0.5% (19)
  • 5 1.1% (38)
  • 6 1.7% (62)
  • 7 3.4% (120)
  • 8 9.2% (331)
  • 9 16.2% (581)
  • 10 62.4% (2234)

Oddanych głosów: 3579

  • 114
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@Horvath: Coś mi się zdaje, że dosyć mało osób grało w Diablo II na Wykopie, a to była najlepsza częśc ze wszystkich i dopieszczona pod każdym względem od poprzedniczki ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Pamiętam, że przeszedłem całe Diablo w dość głupi sposób. Grając zabójczynią stawiałem pułapkę ogniową i biegałem sobie wokół niej, czekając aż miotacze ognia wybiją chmarę potworów mnie goniącą. Chyba tylko jeden boss oparł się tej taktyce, ale nie pamiętam, który.
  • Odpowiedz
  • 7
Mój top 3,spędziłem przy tej grze bardzo dużo czasu i poznałem wielu super ludzi,do dzisiaj jestem w klanie,który gra w d3 oraz wowa. Najwięcej czasu grałem na polsiom serwerze Grota Trolla. Ach co za czasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nie przepadam za hack&slash-ami, szybko mi się nudzą więc powstrzymam się od głosu. Ale znajomi się jarali bardzo więc pewnie z 8 albo i 9 się nalezy
  • Odpowiedz
@lewoprawo: Wielki Wezyr Chaosu (Sanktuarium Chaosu) i Colenzo Niszczyciel (pierwsza fala u Baala) to 2 potwory, które miały na normalu niewrażliwość na ogień i trzeba było ich zabić do przejścia gry, więc pewnie o nich Ci chodzi.
  • Odpowiedz
@Horvath: Gdybym miał ocenić Diablo2 na podstawie singla, to dałbym takie mocne 7/10. Ta gra zyskiwała cały swój urok grając online. Totalny zasysacz czasu, produkcja od której grając w sieci po prostu nie sposób się oderwać. Zmarnowałem przy tym pewnie kilka tysięcy godzin. Tak więc 9/10 w wersji z premiery (chociażby brak słów runicznych), ale po kolejnych patchach po prostu 10/10 i tyle też daję.
  • Odpowiedz